Головна

День права в медичному коледжі

Деталі

1Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області в межах тематичних тижнів права системи БПД продовжують інформаційну кампанію з протидії насильству серед молоді. 23 листопада відповідна лекція, на яку зібралося близько 150 першокурсників, пройшла на базі Херсонського базового медичного коледжу. 

 

2Начальниця відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко розповіла першокурсникам про булінг, його причини та види, зупинились на найбільш поширеному серед молоді виду психологічного тиску – кібербулінгу, причому все супроводжувалось показом презентації, наведенням цікавих реальних фактів та практичними порадами: як діяти, якщо стали свідками булінгу, куди звертатися по допомогу тощо. 

«Хоча офіційної статистики випадків булінгу в навчальних закладах не ведеться, але деяку інформацію ми маємо. Так, за останній рік до Управління Нацполіції у Херсонській області надійшло 66 заяв, які стосувалися булінгу», - зазначила спікер, акцентуючи також увагу на питаннях відповідальності за його вчинення та можливих наслідків у подальшому житті і для жертви, і для агресора, і для спостерігачів.                                                       3

3

Тож заклик правника бути уважнішими до однолітків, які знаходяться в зоні ризику і можуть стати жертвами булінгу - мав відповідну реакцію. За словами Олени Вікторівни, це діти із малозабезпечених сімей; діти внутрішньо переміщених осіб; діти, які чимось відрізняються від інших, а також сором’язливі й нетовариські діти.

Презентацію Олени Іпатенко можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1dVHRtHGTNQZ4Vvl8DqBwemOdF-XkeV8k/view

Приємно, що всі заходи, які проводять наші колеги, не тільки привертають увагу до проблеми, але й несуть просвітницько-виховне значення, бо їх метою є формування у молоді нетерпимості до проявів агресії, співчутливого ставлення до жертв насильства, обізнаності про свої права і вміння їх захистити.

5Наприкінці зустрічі присутні отримали інформаційні матеріали системи БПД та пам´ятки проекту «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема, розроблені Міністерством юстиції буклети «Як протидіяти домашньому насильству», які зацікавили і студентів, і викладачів.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107630
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
924
2069
10543
1040815
28883
60461
1107630

Ваш IP: 162.158.78.113
Час: 2019-02-16 14:08:17
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове