Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Керівна рада директорів: удосконалення системи БПД у регіоні

Деталі

image118 грудня в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області пройшла керівна рада директорів.

Участь у засіданні взяли директорка Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва, начальниця відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Світлана Ребриста та керівники місцевих центрів. Засідання пройшло під головуванням Марини Єлисєєвої.

image2

На порядку денному стояло питання опрацювання існуючої структури в регіоні з урахуванням статистичних показників і навантаження та визначення можливої моделі вдосконалення системи безоплатної правової допомоги в регіоні.

Марина Єлисєєва довела результати аналізу діяльності місцевих центрів та їхніх структурних підрозділів – бюро правової допомоги, заслухала думки та пропозиції колег щодо вдосконалення системи БПД у регіоні, оптимізації процесу надання правової допомоги та знаходження прийнятної моделі, аби мінімізувати та убезпечити можливі ризики, і при цьому покращити доступ громадян до безоплатної правової допомоги. Окрему увагу вона приділила питанню важливості співпраці з органами місцевого самоврядування та розробці місцевих програм.

По даному питанню також виступила Світлана Ребриста, яка детально проаналізувала роботу місцевих центрів, піддавши критичній оцінці окремі моменти. Разом з тим фахівчиня з моніторингу не тільки навела статистичні показники, але й дослідила рівень навантаження на кожний місцевий центр.

Рішенням керівної ради затверджено оптимізовану модель структури системи БПД у регіоні.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1382493
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
460
1675
5607
1319602
46128
62161
1382493

Ваш IP: 108.162.241.161
Час: 2019-06-20 06:36:50
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове