Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Прикордонники дізнались, як отримати правову консультацію в режимі онлайн

Деталі

image1В рамках Всеукраїнського тижня права та загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для прикордонників Азово-Чорноморського регіонального управління фахівці системи БПД та територіальної юстиції провели планове заняття зі службової підготовки.

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Максим Магда та представниця ГТУЮ в Херсонській області Анастасія Веселовська нагадали, що Всеукраїнський тиждень права цього року присвячений 70-й річниці прийняття Загальної декларації прав людини і що надання безоплатної правової допомоги є одним із ключових елементів реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Тому більш детально Максим Магда розповів про систему БПД, як вона представлена на Херсонщині, які послуги надає, чим відрізняється первинна від вторинної правової допомоги та хто має на неї право, а також порядок звернення та особливості надання правової допомоги в кримінальному і цивільному процесах.

image2Відповідаючи на запитання прикордонників, Максим Магда повідомив, що відтепер правову консультацію можна отримати в онлайн режимі за допомогою інформаційно-правової бази «WikiLegalAid».

«Даний ресурс функціонує за принципом Вікіпедії і постійно поповнюється правовими консультаціями. На сьогоднішній день у WikiLegalAid міститься більше 1400 консультацій з найактуальніших правових питань, - повідомив   Максим Магда та відзначив переваги ресурсу: систематизованість поданої інформації, її актуальність, вичерпність та доступність».

По завершені гості традиційно вручили присутнім буклети системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розроблені Міністерством юстиції України.

Нагадаємо, що фахівці системи БПД Херсонської області в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» постійно проводять навчальні заходи з прав людини для представників юридичних служб органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1382446
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
413
1675
5560
1319602
46081
62161
1382446

Ваш IP: 108.162.241.179
Час: 2019-06-20 06:28:06
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове