Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Скасувати штрафні санкції АТ «Херсонобленерго» жінці допомогла адвокат системи БПД

Деталі

image1До Олешківського бюро правової допомоги звернулася пані С. за отриманням БВПД, що передбачає здійснення її інтересів у суді як відповідачки за цивільним позовом АТ «Херсонобленерго» про стягнення штрафних санкцій за незаконне підключення до електричних мереж.

Суть справи полягала в наступному: пані С. певний період проживала в будинку, який належить іншій особі та розділений на дві частки.

Одна частка будинку – житлова, а інша переобладнана в продовольчий магазин та перебувала в користуванні особи, яка померла.

Жодних договорів оренди клієнтка місцевого центру з власником не укладала, а з 2014 року взагалі в даному будинку не проживала.

У 2017 році представники АТ «Херсонобленерго» виявили незаконне підключення до електричних мереж в обхід лічильника, у зв’язку з чим спожита через дане підключення електрична енергія не обліковувалася та не оплачувалася. Акт про порушення був складений на клієнтку, матеріали направлені до Цюрупинського районного суду Херсонської області.

Херсонський місцевий центр з надання БВПД на підставі доручення №1001-Д від 21.02.2018 призначив клієнтці адвоката Ольгу Гору.

Адвокат, ознайомившись з матеріалами справи, надала до суду відзив на позовну заяву, в якій заперечувала проти викладеного в позовній заяві, аргументуючи відсутність підстав для задоволення тим, що пані С. не є власником приміщення, не є користувачем, факт незаконного підключення встановлений шляхом проникнення представника АТ «Херсонобленерго» через розбиту шибку. Окрім того, акт складений на клієнтку всупереч відсутності будь-яких договорів між постачальником енергії та клієнткою як споживачем. Також не доведено, що саме клієнтка здійснила незаконне підключення.

Дослідивши матеріали справи та вислухавши доводи сторін і пояснення свідків, суд відмовив у задоволенні позову АТ «Херсонобленерго» про відшкодування шкоди.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитися за наступним посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/76716060

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1382437
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
404
1675
5551
1319602
46072
62161
1382437

Ваш IP: 108.162.241.179
Час: 2019-06-20 06:27:25
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове