Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Превенція домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Деталі

image1Директорка Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва взяла участь у науково-практичній конференції «Відповідальність за домашнє насильство і насильство за ознакою статі: новели Кримінального кодексу України», яка 12 лютого пройшла в Києві.

Окрім представників системи БПД та Мін´юсту, у заході взяли участь прокурори, судді та представники поліції, які реагують на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Головною темою конференції стали зміни до Кримінального кодексу України, що набули чинності 11 січня 2019 року, а спікерами - заступник представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Павло Замостьян, народна депутатка України Ірина Луценко, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, заступниця Міністра юстиції Іванна Смачило, заступниця Міністра соцполітики Наталія Федорович, помічник Голови Нацполіції Андрій Ткачов, директор Центру пробації Олег Янчук, заступниця Генпрокурора Анжела Стрижевська, директор Науково-дослідного інституту НАПУ Георгій Попов та заступник начальника Управління дільничних офіцерів поліції Нацполіції Андрій Лабунь.

Ірина Луценко, яка ініціювала прийняття даного Закону, зазначила: «Домашнє насильство є не класичним злочином, а відтак вимагає вкрай індивідуального підходу до кожної сім’ї, включаючи роботу із кривдником та увагу до психологічних аспектів проблеми – особливо тих, що стосуються дітей. Внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України є великим кроком, проте попереду залишається багато роботи».

image2Під час конференції відбулася авторська презентація першого науково-практичного коментаря новел Кримінального кодексу України: нова термінологія, особливості провадження та призначення покарань у випадках насильства за редакцією О.О. Дудорова та М.І. Хавронюка.

Учасники конференції обговорили ряд важливих питань, як то особливості кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з домашнім насильством, та за насильство за ознакою статі; обмежувальні заходи щодо кривдників, які вчинили домашнє насильство за ознакою статі; злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості тощо.

Разом з тим йшлося про впровадження корекційних програм для кривдників, посилення психологічної роботи з жертвами і свідками насильства, профілактика насильства, адже головна мета – не покарання, а превенція домашнього насильства та насильства за ознакою статі.image3

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1322257
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1147
2223
12496
1254468
48053
50537
1322257

Ваш IP: 172.69.63.48
Час: 2019-05-26 12:25:52
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове