Головна

Співробітникам ГУНП нагадали про порядок інформування щодо затримання осіб

Деталі

image121 лютого начальниця відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко провела планове заняття зі службової підготовки для співробітників галузевих підрозділів Головного управління Нацполіції в Херсонській області.

Олена Іпатенко повідомила, що Регіональний центр з надання БВПД, який вона представляє, надаєдопомогу у кримінальному процесі затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим до покарання, пов’язаного з позбавленням волі, а також у справах про адміністративні правопорушення особам, щодо яких застосовано адміністративне затримання або адміністративний арешт.

image2Підставою для надання такої допомоги є повідомлення правоохоронного органу, постанова слідчого, ухвала суду або заява засудженого.

Тому ключовою темою лекції, яку підготувала Олена Іпатенко, був «Порядок інформування Регіонального центру про випадки затримання осіб».

image3Спікер докладно й всебічно ознайомила присутніх з даним питанням і поділилася власними напрацюваннями. Тож правоохоронці дізнались, хто є суб´єктами подання інформації і про які види затримання слід інформувати, а головне - запам´ятали алгоритм інформування Регіонального центру з надання БВПД про такі випадки.

Детальніше – в презентації Олени Іпатенко:

 info centre

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1208591
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
45
2128
45
1145476
74044
55800
1208591

Ваш IP: 162.158.79.198
Час: 2019-03-25 00:13:06
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове