Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Тематична зустріч

Деталі

image6Для адвокатів, які нещодавно долучилися до надання БВПД, в Регіональному центрі пройшла тематична зустріч, яка складалась з двох блоків – лекції з питань дотримання стандартів якості надання БВПД у кримінальному процесі та інструктажу, який провели керівники окремих відділів.

image7Директорка Регіонального центру Марина Єлисєєва привітала адвокатів, які пройшли конкурсний відбір і долучилися до надання БВПД, та зосередила увагу на актуальності запропонованих питань.

Максим Магда, який має 7-річний адвокатський досвід і з 2014 року працює на посаді начальника відділу забезпечення якості правової допомоги, розказав про необхідність дотримання стандартів якості надання БВПД у кримінальному процесі, пояснив, яких помилок слід уникати, а на що, навпаки, звернути увагу, та надав алгоритм дій на різних стадіях процесу.

image3Більш детально – у презентації Максима Магди:

11

 Про порядок інформування центрів з надання БВПД щодо затримання осіб розповіла начальниця відділу організації надання БВПД Олена Іпатенко.

image4

Вона ознайомила присутніх з роботою свого відділу, зауваживши, що він працює в цілодобовому режимі. Службові особи, які уповноважені здійснювати затримання, зобов'язані негайно інформувати центри БВПД про кожен такий випадок, і протягом двох годин центр забезпечує прибуття адвоката до затриманого.

За словами Олени Іпатенко, головне в цьому процесі – оперативність, аби виключити маніпулювання чи зловживання під час затримання. Разом з тим звернула увагу присутніх на закріпленій законодавцем нормі, яка гарантує кожній затриманій особі захисника за рахунок держави, незалежно від соціального статусу та наявності у особи адвоката. Також законом info centreпередбачено, що відмова від адвоката може бути прийнята тільки після конфіденційного побачення захисника із затриманим та тільки в його присутності.

Більш детально - в презентації Олени Іпатенко:

Заступниця начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Олена Середенко коротко розповіла про основні напрямки роботи свого віддлілу та вимоги до оформлення актів про надання безоплатної вторинної правової допомоги.image5

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1322267
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1157
2223
12506
1254468
48063
50537
1322267

Ваш IP: 162.158.79.126
Час: 2019-05-26 12:26:40
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове