Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Адвокат Тамара Кушнеренко допомогла клієнту у справі щодо визначення місця проживання дітей

Деталі

image1До Голопристанського місцевого центру з надання БВПД звернувся пан П., який потребував кваліфікованої правової допомоги у справі щодо визначення місця проживання своїх дітей.

За словами клієнта, він довгий час проживав з пані Л. однією сім’єю, але без реєстрації шлюбу.

За час спільного проживання у них народилося троє дітей. Увесь цей час діти проживали разом з батьками в с. Роздольне Каланчацького району Херсонської області.

У квітні 2018 року пані Л. покинула пана П. і своїх дітей та переїхала до іншого чоловіка, десь біля м. Маріуполь Донецької області. З тих пір мати життям своїх дітей, які проживають з батьком, не цікавилась, до того ж з ким повинні проживати діти, між батьками не визначено.

Варто додати, що батьком створені належні умови для проживання дітей, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов. Пан П. з дітьми проживає в будинку, який вони придбали разом із пані Л., але право власності зареєстровано на жінку.

image2Для надання безоплатної вторинної правової допомоги пану П. Голопристанський місцевий центр з надання БВПД призначив адвоката Тамару Кушнеренко (доручення 169-2018 від 18.09.2018 року).              

Вивчивши матеріали справи, адвокат звернулася до суду із позовом про визначення місця проживання дітей.

Згідно з нормами сімейного законодавства у разі, коли батьки дітей спільно не проживають, право визначати місце проживання дітей має вирішуватись не тільки з урахуванням інтересів кожного з батьків, а перш за все, з урахуванням прав та законних інтересів дітей.

У відповідності до ч. 2 ст. 160 Сімейного кодексу України місце проживання дитини, яка досягла 10 років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини. Стаття 161 Сімейного кодексу України передбачає: якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Рішенням Каланчацького районного суду Херсонської області від 05 лютого 2019 року позов пана П. до пані Л. про визначення місця проживання дітей – задоволено та визнано за місцем проживання їхнього батька.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитися на посиланням: 

http://reyestr.court.gov.ua/Review/79626287

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1322248
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1138
2223
12487
1254468
48044
50537
1322248

Ваш IP: 172.69.62.5
Час: 2019-05-26 12:25:09
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове