Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Моніторинговий візит: вирішення проблемних питань та популяризація системи БПД

Деталі

image122 лютого з моніторинговим візитом до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД завітала начальниця відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Світлана Ребриста.

Моніторингове спостереження здійснювалось за такими напрямками: якість роботи з клієнтом в частині доступу до безоплатної правової допомоги; проведення правопросвітницької роботи; надання доступу до електронних сервісів Мін’юсту та взаємодія з іншими суб’єктами надання безоплатної правової допомоги.

image2Під час робочої наради з працівниками місцевого центру Світлана Ребриста обговорила робочі моменти та план роботи на другий квартал, здійснила спостереження за консультуванням клієнтів, яке проводила начальниця відділу правової інформації та консультації Світлана Гонтарь.

Разом з тим вона  досліджувала, наскільки зручним та ефективним є отримання правової допомоги для клієнтів Голопристанського місцевого центру, чи мають відвідувачі доступ до електронних сервісів Мін’юсту тощо.

За результатами спостереження фахівчиня з моніторингу зробила висновок, що приміщення зазначеного центру є зручним для клієнтів системи БПД, відвідувачі мають доступ до електронних сервісів Мін’юсту, в наявності дитячий куточок, скринька для відгуків та інформаційні стенди з актуальними роздатковими матеріалами.      

image3image4Досліджуючи порядок взаємодії місцевого центру з іншими суб’єктами надання безоплатної правової допомоги, Світлана Ребриста разом з в.о. директора місцевого центру Іриною Кебою зустрілись з Олександром Бабичем – Голопристанським міським головою та пересвідчилась, що між партнерами налагоджена ефективна співпраця.

image5Обговорюючи план спільної роботи, Світлана Вікторівна запропонувала розглянути та сприяти реалізації програми довгострокового правопросвітницького проекту «Школа правознавців», мета якої - підвищення загального рівня правової культури та правової освіти, набуття школярами необхідних правових знань та формування поваги до права.

Пропозиція зацікавила мера, який зазначив, що правова освіта є обов’язковою для всіх навчальних закладів – від дошкільних до вищих.

Користуючись нагодою, фахівці системи БПД звернулись до міського голови з проханням посприяти в розміщенні в міському громадському транспорті на безкоштовній основі зовнішньої реклами системи БПД Херсонської області.

Олександр Бабич, безумовно, погодився, що це підвищить рівень обізнаності населення про систему БПД та послуги, які надаються, та пообіцяв допомогти у вирішенні даного питання.

Не менш результативним був і візит до Голопристанської райдержадміністрації. Під час робочої зустрічі з керівницею апарату Світланою Галигою сторони обговорили можливість впровадження на території району правопросвітницького проекту «Школа правознавців», а також внесення змін до районної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї в частині залучення працівників місцевого центру до виконання даної програми. 

image6Керівниця апарату погодилась із внесеними пропозиціями та пообіцяла винести дане питання на розгляд голови Голопристанської РДА.

image7Про забезпечення доступу підоблікових осіб до безоплатної правової допомоги, проблемні правові питання, які виникають під час звернення даної категорії громадян, а також тематику спільних правопросвітницьких заходів на 2019 рік йшлося в кабінеті заступниці начальника Голопристанського районного відділу з питань пробації Оксани Кравчук.

Теплою, дружньою і по-робочому конструктивною була зустріч із президентом районного благодійного фонду «Свята Ольга» Світланою Михолат та редактором інтернет-видання «Новини Голої Пристані» Катериною Науменко.

image8Вони дуже позитивно оцінили роботу місцевого центру і виявили повну задоволеність не тільки організацією роботи, але й тими заходами, які проводяться нашими фахівцями на території Голопристанського району.

Світлана Ребриста презентувала інформаційно-правовий ресурс (ІПР), розроблений трьома регіональними центрами в Херсонській, Сумській та Полтавській областях. Вона зазначила, що його метою є обмін позитивним досвідом та кращими практиками в правопросвітницькій роботі. Партнери виявили зацікавленість широкою тематичною направленістю ресурсу.

image9Світлана Михолат поділилась власними напрацюваннями в правопросвітництві та запропонувала Ірині Кебі взяти участь у конференції «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини», яка відбудеться наприкінці березня в м. Київ.

З Катериною Науменко фахівчині системи БПД обговорили тематику інформаційних матеріалів для публікацій у ЗМІ, заслухавши пропозиції та побажання до їх змісту та формату.

Окрім робочих зустрічей Світлана Ребриста та Ірина Кеба взяли участь у семінарі-практикумі «Фактори ризику несприятливого впливу на здоров’язбережувальні умови нової української школи», який проводився в загальноосвітній школі №1 для вчителів, практикуючих психологів та заступників директорів з виховної роботи.

image10В ході семінару Світлана Ребриста коротко розповіла про систему БПД, її місію і задачі, ознайомила з основними напрямками роботи і презентувала навчально-розважальну гру «Важниця правова».

Вона повідомила, що метою гри, яку розробила ГО «ЕкспертиЗА Реформ», є розширення кругозору, покращення знань з правових питань та допомога у різних життєвих ситуаціях. Гра містить понад 200 питань із конституційного, адміністративного, цивільного, сімейного, трудового і навіть кримінального права і дозволяє опрацювати близько 50 життєвих ситуацій.

image11За словами Світлани Ребристої, діти набагато краще запам’ятовують інформацію правової галузі саме в інтерактивній формі, коли обговорюють конкретні життєві ситуації, які, власне, і пропонує ця гра. 
Також «Важниця правова» знайомить дітей зі змістом правничих професій. Різні за характером та рівнем складності завдання, будуть цікаві і дорослим, і підліткам.

По завершенні заходу фахівці системи БПД закликали присутніх до співпраці в напрямку підвищення правової свідомості та правової культури всіх учасників освітнього процесу.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1561635
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1986
1764
5853
1500344
36787
62473
1561635

Ваш IP: 162.158.79.84
Час: 2019-09-18 23:24:23
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове