Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Для співробітників галузевих служб ГУНП пройшло планове заняття зі службової підготовки

Деталі

image128 лютого начальниця відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко провела в приміщенні ГУНП у Херсонській області планове заняття зі службової підготовки.

Під час спілкувалися зі співробітниками галузевих служб Олена Іпатенко поінформувала про підстави та порядок затримання особи за підозрою у вчиненні злочину, а також про застосування до особи адміністративного затримання.

image4Представниця системи БПД наголосила, що при затриманні правоохоронець зобов’язаний представитися; вручити особі копію ухвали суду при затриманні за ухвалою суду, а при затриманні без ухвали суду – пояснити, у якому злочині підозрюється особа, тобто назвати місце, дату і час вчинення злочину; яким законом (кодексом) і якою саме статтею цей злочин передбачений та на яких підставах особу затримано без ухвали суду.

image3Окрім того, Олена Іпатенко акцентувала увагу правоохоронців, що треба роз’яснити затриманій особі найважливіші права: зберігати мовчання; мати захисника (адвоката) та побачення з ним до першого допиту з дотриманням умов, що забезпечують конфіденційність спілкування, у тому числі захисника, залученого за призначенням, - гарантовано і безоплатно протягом двох годин з моменту фактичного затримання; повідомити інших осіб про своє затримання та місце перебування.

Разом з тим правоохоронці повинні негайно повідомляти про затримання особи Регіональний центр з надання БВПД для забезпечення прибуття протягом двох годин захисника, наданого державою; скласти протокол затримання, копію якого вручити особі під розпис; доставити особу без зволікання до органу досудового розслідування (наприклад, райвідділу поліції).

Наприкінці зустрічі правоохоронці отримали вичерпні відповіді на свої запитання, а також буклети системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!», серед яких «Протидія домашньому насильству».

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1561626
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1977
1764
5844
1500344
36778
62473
1561626

Ваш IP: 172.68.65.223
Час: 2019-09-18 23:23:39
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове