Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Керівна рада директорів: оптимізація структури

Деталі

image128 лютого в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області під головуванням Марини Єлисєєвої відбулось засідання керівної ради директорів регіонального та місцевих центрів з надання БВПД.

Участь у засіданні взяли директорка Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва, керівники місцевих центрів – Марина Груша, Ірина Кеба, Руслан Поляков, Денис Милокостий та секретар - головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Катерина Ананьєва.

На порядку денному стояли такі питання:

  1. Стан фінансування потреб системи безоплатної правової допомоги.
  2. Вдосконалення (оптимізація) територіальної та функціональної структури регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  3. Формування штатного розпису регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги області на 2019 рік.

image2Марина Єлисєєва нагадала, що Координаційний центр з надання правової допомоги проаналізував розподіл функцій між центрами з надання БВПД та відповідними структурними підрозділами та координацію їх діяльності, а також відповідність структури обсягу людських ресурсів функціям, що вони виконують, та розподіл адміністративних та сервісних напрямків діяльності. 
Відповідно до наказів Міністерства юстиції України 22 місцеві центри з надання БВПД будуть реорганізовані у 10 місцевих центрів з надання БВПД у Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській, Запорізькій, Харківській, Львівській, Одеській областях та м. Києві.

Також на засіданні Керівної ради підтримано запропоновані Координаційним центром з надання правової допомоги зміни структури регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

image3Враховуючи зміни функціональної структури регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, сформовані штатні розписи Регіонального центру та місцевих центрів на 2019 рік.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1561575
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1926
1764
5793
1500344
36727
62473
1561575

Ваш IP: 172.69.63.54
Час: 2019-09-18 23:19:10
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове