Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Прикордонникам розказали про проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

image115 березня для прикордонників Азово-Чорноморського регіонального управління пройшло планове заняття, в ході якого присутні дізнались про проект «Я МАЮ ПРАВО!», просвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» та систему безоплатної правової допомоги, яку представляла заступниця начальника відділу комунікацій Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Лариса Аболончикова.

Фахівчиня системи БПД розказала про основні напрями проекту «Я МАЮ ПРАВО!» щодо захисту прав у різних сферах життя. Не оминуло уваги присутніх й питання виборів Президента України

і старт в рамках зазначеного проекту правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВОI have a right ГОЛОСУ!», мета якої - підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізм їх реалізації та захисту.

Докладніше – у презентації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»:

Разом з тим спікер презентувала і діяльність роботи Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області та розповіла, які функції покладені на систему БПД, чим відрізняється первинна від вторинної правової допомоги та хто має право на вторинну правову допомогу.

image3Враховуючи, що серед присутніх були учасники бойових дій та внутрішньо переміщені особи, фахівчиня Регіонального центру пояснила, що ці категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу – а це і захист, і представництво в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, і складення документів процесуального характеру.

Окрім того, прикордонники дізнались, що юридичну консультацію можна отримати в онлайн режимі за допомогою інформаційно-правової бази «WikiLegalAid», яка функціонує за принципом Вікіпедії і постійно оновлюється. На сьогоднішній день у WikiLegalAid міститься більше 1400 консультацій з найактуальніших правових питань.

По завершені присутні традиційно отримали буклети системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розроблені Міністерством юстиції України.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1382421
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
388
1675
5535
1319602
46056
62161
1382421

Ваш IP: 108.162.242.24
Час: 2019-06-20 06:25:44
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове