Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Головна

Посилення правової свідомості молодих громадян

Деталі

image1Правове інформування молоді, яка вперше братиме участь у виборах Президента України, провела 28 березня заступниця начальника відділу комунікацій Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Лариса Аболончикова. Захід відбувся в рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу».

image2Фахівчиня системи БПД розказала курсантам Херсонської державної морської академії про інформаційну кампанію «Я маю право голосу», яка триває в Україні, та надала правові роз’яснення та консультації щодо забезпечення виборчих прав у день голосування, 31березня 2019 року.

Враховуючи, що юнаки вперше прийдуть на виборчі дільниці, представниця Регіонального центру поінформувала їх про можливі порушення, а саме: видача бюлетеня без пред´явлення паспорта; надання заповненого бюлетеня (у тому числі на прохання виборця); примушування до голосування за певного кандидата; позбавлення виборця можливості проголосувати; розголошення членом виборчої комісії інформації, за кого проголосував виборець; порушення таємниці голосування тощо.

image3Окрім того, курсанти дізнались, що порушенням є не тільки пропозиція підкупу виборців, але і прийняття такої пропозиції, а також фото- та відеофіксація заповненого бюлетеня. Словом, курсанти мали змогу підвищити рівень обізнаності щодо своїх виборчих прав і виборчої процедури та посилити правосвідомість.

image4На завершення зустрічі молодь отримала пам’ятки виборця та буклети «Вибори без порушень», «Молодь не лайкає. Молодь голосує!», розроблені Міністерством юстиції та Координаційним центром з надання правової допомоги.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1627160
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
801
4174
801
1564102
37732
64580
1627160

Ваш IP: 172.69.62.215
Час: 2019-10-14 04:21:32
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове