Головна

Про розгляд звернень засуджених осіб говорили під час робочої зустрічі

Деталі

Проблемним питанням, що виникають під час розгляду звернень засуджених осіб за безоплатною вторинною правовою допомогою, а також консолідації зусиль у правопросвітницькій діяльності була присвячена робоча зустріч фахівців системи БПД, яка пройшла 7 серпня в Херсонському місцевому центрі з надання БВПД.

В обговоренні важливих робочих моментів взяли участь заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко, начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Лариса Аболончикова, а також директор Херсонського місцевого центру Денис Милокостий і начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Фелікс Шмиголь.

Олена Іпатенко акцентувала увагу на питаннях консультування засуджених осіб. І Денис Милокостий, своєю чергою, розповів, як налагоджена робота дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги в установах виконання покарань, з якими проблемами стикаються співробітники Херсонського місцевого центру з надання БВПД і як індивідуальні консультації допомагають засудженим особам вирішити проблеми у правовий спосіб.   
 
Варто сказати, що відповідно до пункту 7 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» особи, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі, мають право на всі види безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: 

  1. захист (надається засудженій особі у кримінальному провадженні); 
  2. здійснення представництва інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами (надаються засудженому в цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим у кримінальних провадженнях); 
  3. складення документів процесуального характеру (у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим у кримінальних провадженнях).

Слід зауважити, що засуджений, який потребує безоплатної вторинної правової допомоги, звертається письмово до відповідного центру з надання БВПД з дотриманням порядку відправлення кореспонденції через адміністрацію установи виконання покарань відповідно до розділу ХІІІ Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 28.08.2018 № 2823/5, а саме: через адміністрацію установи виконання покарань.
 
Лариса Аболончикова окремо зупинилась на правопросвітницькій роботі, проведенні спільних заходів та консолідації зусиль у цьому напрямку. Тож спілкування виявилося корисним і дієвим: учасники зустрічі висловити свою точку зору щодо порушених питань, проаналізували аргументи, обмінялись думками.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1781633
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1775
2386
1775
1721440
20366
83025
1781633

Ваш IP: 172.69.62.29
Час: 2019-12-09 20:12:05
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове