Головна

На Херсонщині налагоджена ефективна співпраця установ системи БПД і прикордонників

Деталі

Про успішне співробітництво Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області із Азово-Чорноморським регіональним управлінням Державної прикордонної служби України, ми вже писали. Не менш ефективно співпрацюють з прикордонниками й фахівці Генічеського бюро правової допомоги, які днями з робочим візитом побували у представників відділу  прикордонної служби «Генічеськ» Бердянського прикордонного загону.

Дві лекції - «Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї» та «Торгівля людьми – сучасна форма рабства» провели для військовослужбовців начальниця Генічеського бюро правової допомоги Валентина Волвенко та головна спеціалістка Юлія Риженко.

За словами Валентини Волвенко, мета заходу – підвищити правову обізнаність військовослужбовців щодо попередження та протидії торгівлі людьми, а також обговорення змін, внесених до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Спікери поінформували, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 474 внесені зміни до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Цим документом удосконалено  порядок виїзду громадян України, які не досягли 16-річного віку, через контрольні пункти в’їзду/виїзду на території Херсонської області, у тому числі у разі відсутності документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України, та без безпосереднього супроводу законних представників.
Обговорюючи тему торгівлі людьми у контексті порушення прав людини, фахівчині бюро зауважили, що сучасні форми рабства пов´язуються не лише із сексуальною експлуатацією або викраденням людей. За статистикою, більшість постраждалих українців перебували в трудовій експлуатації або були втягнуті в злочинну діяльність, за що наразі відбувають покарання у вигляді позбавлення волі з різними термінами ув'язнення.
З огляду на це до питання активізації зусиль усіх виконавців механізму взаємодії з постраждалими від торгівлі людьми також була привернута увага спікерів.

Як показало спілкування, зустріч стала корисною для присутніх, і по її завершенні прикордонники отримали вичерпні відповіді на свої питання, а також буклети системи БПД і проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1781664
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1806
2386
1806
1721440
20397
83025
1781664

Ваш IP: 173.245.54.58
Час: 2019-12-09 20:32:25
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове