Головна

Правова освіта і виховання поваги до законів: у Херсоні тривають тематичні уроки

Деталі

Учні херсонських шкіл у межах проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» продовжують узнавати про свої права під час тематичних уроків, які проводять фахівці системи БПД. 6 вересня до учнів 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу №15  завітала заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

 

Відкриваючи для дітей світ їхніх прав, Олена Вікторівна пояснила, що будь-яка людина від народження має права і обов’язки, що права дитини прописані у важливих документах – Конвенції ООН про права дитини, Конституції України та ін. Формуванню правових знань і вихованню поваги до законів держави слугувала й розроблена фахівчинею презентація «Права дитини», яку можна завантажити.


Обговорюючи важливі питання, діти із задоволенням ділилися своїм баченням права на життя, любов і піклування, освіту та відпочинок, на медичну допомогу, право на інформацію, безпечне довкілля тощо.
 
Говорили і про право кожної дитини на безпеку. Олена Вікторівна акцентувала увагу на проблемі дитячої агресії та булінгу у школі та питанні безпеки на вулиці, зокрема спілкуванню з незнайомцями. Діти охоче відповідали на запитання, були дуже активні та зосереджені, а потім в грі на правову тематику закріпили набутті знання.  

З огляду на це мова йшла і про право дітей на безоплатну правову допомогу, як захистити свої права у разі порушення та до кого звертатись за допомогою.


Варто сказати, що заняття, яке провела Олена Вікторівна, було не тільки змістовним, але й наповненим яскравими інтерактивними завданнями. Це і подорож у «Країну прав дитини», розв´язування правових кросвордів, проходження правових лабіринтів. 

Наприклад, перш ніж пройти правовий лабіринт, діти з´ясували, чому у героїв такі імена – Юстимчик, Юстинка та Ямпик, а потім допомагали їм обрати правильний шлях. Розмірковуючи над завданням, діти вчилися аналізувати ситуацію, робити висновки, знаходити вихід та відрізняти права від правил поведінки. А на згадку про цікавий урок всі отримали розмальовки, буклети «Твої права – твій надійний захист» та паспорта прав дитини.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1981725
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
627
2444
13125
1908623
60770
77795
1981725

Ваш IP: 172.69.63.192
Час: 2020-02-22 06:48:16
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове