Головна

Співпраця з прикордонниками триває

Деталі

27 листопада в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області відбулась робоча нарада з питань забезпечення виконання законодавства.  Директорка Регіонального центру Марина Єлисєєва та заступниця директора Олена Іпатенко зустрілись з начальником відділу адміністративно-юрисдикційної діяльності Херсонського прикордонного загону капітаном Олександром Козловим.

Сторони обговорили ряд важливих питань щодо подальшої співпраці, проведення спільних правопросвітницьких заходів та проаналізували стан виконання законодавства, яке регламентує порядок інформування  центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання.

Олександр Козлов доповів про результати візиту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до пункту тимчасового тримання Подільського прикордонного загону.

Крім цього, він зазначив, що протягом 2019 року шість раз здійснювалось інформування Регіонального центру про факти адміністративного затримання осіб, проте фактів неприбуття або невчасного прибуття адвокатів не було і проблемних питань не виникало.

За результатами наради вирішили:

  1. З метою недопущення порушення законодавства, яке регламентує порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про затримання, забезпечити інформування Регіонального центру про всі випадки затримань, крім випадків, коли особа захищає себе особисто чи запросила захисника.
  2. У разі отримання інформації про необхідність надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіональний центр у найкоротший термін призначає адвоката та направляє в місце здійснення затримання, а саме до підрозділу охорони кордону. 

По завершенні зустрічі представник Прикордонної служби отримав буклети системи БПД мовами нацменшин і плакати.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1782402
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
440
2104
2544
1721440
21135
83025
1782402

Ваш IP: 173.245.54.58
Час: 2019-12-10 04:58:32
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове