Головна

Інтерактивна лекція для старшокласників

Деталі

Правопросвітницький захід у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пройшов 3 грудня у Херсонській загальноосвітній школі № 5 для учнів 8-9 класів. Його провели заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оксана Тропіна.

Олена Іпатенко розказала про систему БПД, про роботу центрів, наголосивши,  що діти мають право отримати не тільки первинну правову допомогу, але і вторинну,  та запропонувала переглянути розроблену презентацію та ролики системи БПД.

Не зайвим було роз’яснення Олени Вікторівни щодо прав, які передбаченні Конвенцією ООН про права дитини, говорили і про обов´язки підлітків, що є також не менш важливим.
Діти усвідомили, що держава захищає права дітей та молоді і створює всі умови для їх розвитку, здобуття освіти, охорони здоров´я тощо.

Дізнались підлітки і про Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» та заходи, які проходять у Херсоні. У зв´язку з цим представниця системи БПД торкнулась теми насильства у шкільному середовищі, яка дуже зацікавила підлітків, бо вони ставили запитання й обмінювались думками щодо цієї проблеми.

Питання відповідальності підлітків за булінг або інші правопорушення також  привернуло увагу аудиторії, тим більше що спікери детально та на конкретних життєвих прикладах пояснили, які бувають наслідки.

Цікавою та змістовною була розповідь Оксани Тропіной щодо інституту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

По завершенні заходу Олена Іпатенко та Оксана Тропіна провели індивідуальне консультування та вручили дітям буклети системи БПД та проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1905951
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1413
2304
15290
1829764
62791
81893
1905951

Ваш IP: 172.69.63.54
Час: 2020-01-26 17:37:54
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове