На Херсонщині для особового складу ДСНС провели лекцію, присвячену питанням виборчого права

Деталі

18 липня в рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!» фахівці Бериславського місцевого центру з надання БВПД та  Нововоронцовського бюро правової допомоги Катерина Кравчук і Максим Галушко відвідали Нововоронцовський районний підрозділ Головного управління ДСНС України у Херсонській області і для особового складу провели лекцію на тему: «Пам’ятка виборця».

Детальніше: На Херсонщині для особового складу ДСНС провели лекцію, присвячену питанням виборчого права

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше: Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

На Херсонщині створені всі умови, аби людина не відчувала себе втраченою для суспільства

Деталі

Пробація в Україні є відносно новою інституцією, яка здійснює контроль за умовно засудженими, сприяє у працевлаштуванні, соціальній реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі або інших місць відбування покарання. До роботи з правопорушниками активно долучаються й фахівці системи БПД, інших організацій, тобто створюються всі умови, аби людина не відчувала себе втраченою для суспільства. Як це відбувається на Херсонщині – у нашому огляді.

Детальніше: На Херсонщині створені всі умови, аби людина не відчувала себе втраченою для суспільства

Херсонщина: правова допомога тим, хто знаходиться в конфлікті з законом

Деталі

kz00Тісна співпраця установ системи БПД з державними організаціями та волонтерами пробації спостерігається на Херсонщині, про що свідчать чисельні заходи, важливість яких не варто недооцінювати. Адже особи, які знаходиться в конфлікті з законом, отримують набагато більше, ніж просто здобуття якоїсь корисної інформації. Насамперед, це можливість бути почутими, це діалог, після якого у людей з´являється розуміння, що завжди можна виправити ситуацію, знайти правильне рішення. З деякими цікавими заходами, які в першій половині липня провели наші колеги, ми хочемо вас ознайомити

Детальніше: Херсонщина: правова допомога тим, хто знаходиться в конфлікті з законом

Доступ до безоплатної правової допомоги осіб, засуджених до відбування покарання, забезпечили правники Херсонщини

Деталі

Про порядок звернення засуджених осіб до центрів безоплатної правової допомоги, правила звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, відмінності між зверненнями за отриманням юридичної допомоги та зверненнями до Уповноваженого ВРУ говорили під час лекції, яка відбулась у Північній виправній колонії № 90.

Детальніше: Доступ до безоплатної правової допомоги осіб, засуджених до відбування покарання, забезпечили правники Херсонщини

Учасникам ООС (АТО) розказали про гарантовані державою права та механізми їх захисту

Деталі

Як захистити права тих, хто відстоював незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брав участь у бойових діях під час проведення АТО або добровільно забезпечував її проведення йшлося під час правопросвітницьких заходів, які  для учасників ООС (АТО) та членів їх сімей провели фахівці Херсонського та Каховського місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше: Учасникам ООС (АТО) розказали про гарантовані державою права та механізми їх захисту

Правове інформування переселенців пройшло на базі пункту тимчасового розміщення біженців

Деталі

Правове інформування з подальшим консультуванням відбулось нещодавно в  пункті тимчасового розміщення біженців в с. Велетенське Білозерського району, де перебувають внутрішньо переміщені особи. Фахівці Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимир Куценко та Наталія Нечай спільно з Регіональним представником уповноваженого ВРУ з прав людини Лілією Афанасіаді та юристом ГО «Десяте квітня» Тетяною Ромадановою зустрілись з представниками однієї із вразливих категорій громадян з метою надати роз´яснення з деяких питань виборчого та майнового права, охорони здоров´я та порядку звернення громадян.

Детальніше: Правове інформування переселенців пройшло на базі пункту тимчасового розміщення біженців

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1440278
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
986
1976
12499
1375678
40172
63741
1440278

Ваш IP: 108.162.242.12
Час: 2019-07-20 09:14:57
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове