«Право знати» про соціальний захист здобувачів середньої освіти

Деталі

Правовий захист дітей – один із пріоритетних напрямків нашої роботи, тому крім правопросвітницьких заходів, які регулярно проводяться на Херсонщині для здобувачів освіти,  Регіональний центр з надання БВПД ініціював  ще й серію просвітницьких теле- та радіопередач. 
Показником ефективної співпраці з херсонською філією Національної суспільної телерадіокомпанії стала  щотижнева авторська програма заступниці директора Регіонального центру з надання БВПД Олени Іпатенко  «Право знати».

Про державні  гарантії та соціальний захист здобувачів загальної середньої освіти, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами, дітей із складними порушеннями розвитку та вихованців шкіл-інтернатів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – слухайте на Українському радіо. Херсон.

Слухати Ефір від 16 листопада 2019 р.

Детальніше: «Право знати» про соціальний захист здобувачів середньої освіти

Захист прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Деталі

У фокусі роботи системи БПД на Херсонщині завжди були і будуть діти, особливо коли мова йде про самих незахищених з них. Це діти, позбавлені  батьківського піклування, діти-сироти,  діти з інвалідністю. Тому під час правопросвітницьких заходів наші фахівці - треба віддати їм належне - не тільки допомагають вирішити правові питання, але й намагаються наповнити кожну таку зустріч душевною теплотою, турботою та дружньою зичливістю.

Детальніше: Захист прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Правова освіта дітей в рамках проєкту «Школа правознавців»

Деталі

Питання правової освіти та правового виховання дітей та молоді має суттєве значення для формування правової держави. 
Саме цим керувалися розробники проєкту  «Школа правознавців», який реалізується за підтримки Каховської міської ради.

 

Детальніше: Правова освіта дітей в рамках проєкту «Школа правознавців»

Гола Пристань: адресна правова допомога в дії

Деталі

З метою забезпечення рівного доступу представників громад до правосуддя та реалізації гарантованого державою права на отримання якісної правової допомоги, фахівці системи БПД Херсонської області регулярно здійснюють виїзні прийоми громадян та в разі потреби проводять консультування за місцем проживання клієнтів. Оскільки  надання правової допомоги, зокрема людям з інвалідністю, особам похилого віку та одиноким громадянам за місцем їх проживання - один із пріоритетних напрямків нашої роботи.

Детальніше: Гола Пристань: адресна правова допомога в дії

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

Деталі

New Vacancy

Запрошуємо долучитися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

Усім зацікавленим потенційним кандидатам необхідно обов'язково надіслати на адресу [email protected] своє резюме або подати заявку у мережі Фейсбук за посиланням з прикріпленим файлом резюме (PDF / MS-DOC формат).

За результатами розгляду резюме претендентів буде запрошено на інтерв'ю. Призначення на посаду відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Детальніше: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

«Право знати»: відповідальність за вчинення булінгу

Деталі

Україна досі залишається в топ-10 країн Європи за поширеністю булінгу, який може бути як моральним – цькування, так і фізичним – побиття і за який вже почали карати. 
Яка відповідальність передбачена за вчинення булінгу? Хто нестиме відповідальність за малолітніх або неповнолітніх кривдників? Як реагувати на проблему? Як у школах виявлятимуть факти насильства? – ці не прості питання досліджувала у своїй авторській програмі «Право знати», яка щосуботи виходить на Українському радіо. Херсон, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко. 


Слухати Ефір від 09 листопада 2019 р.

Детальніше: «Право знати»: відповідальність за вчинення булінгу

Дитина, яка знає про свої права, знає і про свої обов´язки

Деталі

На хвилях Українського радіо.Херсон вийшла програма «Про це говорять», присвячена темі прав дітей. Разом з ведучою Тетяною Герман гості студії - заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко та соціальний педагог Херсонської ЗОШ №50 імені Романа Набєгова Наталія Устенко обговорили ряд важливих питань: наскільки сьогодні діти цікавляться своїми правами і чи необхідно дитині знати про свої права; з якого віку треба починати розказувати і які основні права потрібно знати і розуміти дитині; куди повідомляти, якщо порушуються права дитини.

Детальніше: Дитина, яка знає про свої права, знає і про свої обов´язки

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1728054
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1815
2617
4432
1664334
49812
88743
1728054

Ваш IP: 162.158.79.42
Час: 2019-11-19 18:46:39
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове