Виборець, не здатний самостійно пересуватися, має право голосувати за місцем перебування

Деталі

image1Як реалізувати виборчі права особам з інвалідністю, хто може голосувати за місцем перебування і як це відбувається, що значить відмітка «НСП» – цим питанням була присвячена тематична зустріч, яку в рамках просвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» провела фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Лариса Аболончикова.

Детальніше: Виборець, не здатний самостійно пересуватися, має право голосувати за місцем перебування

Безпека в малих громадах

Деталі

image1Питанням безпеки в об’єднаних територіальних громадах був присвячений круглий стіл і семінар, які 19 березня пройшли в Регіональному центрі з надання БВПД і зібрали представників територіальних громад, громадських активістів та фахівців системи БПД області.

Детальніше: Безпека в малих громадах

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

NR 1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

«Ми запускаємо сьогодні цей процес для того, щоб дійсно українська система безоплатної правової допомоги була однією з найкращих у світі. І найголовніше – щоб українські громадяни щороку, без будь-якого політичного впливу і маніпуляцій отримували якісний захист від держави через систему безоплатної правової допомоги», – зазначив Міністр юстиції України Павло Петренко.

Детальніше: У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Прикордонникам розказали про проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

image115 березня для прикордонників Азово-Чорноморського регіонального управління пройшло планове заняття, в ході якого присутні дізнались про проект «Я МАЮ ПРАВО!», просвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» та систему безоплатної правової допомоги, яку представляла заступниця начальника відділу комунікацій Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Лариса Аболончикова.

Фахівчиня системи БПД розказала про основні напрями проекту «Я МАЮ ПРАВО!» щодо захисту прав у різних сферах життя. Не оминуло уваги присутніх й питання виборів Президента України

Детальніше: Прикордонникам розказали про проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівці безоплатної правової допомоги вчились ідентифікувати та виявляти потреби постраждалих від домашнього та ґендерно зумовленого насильства

Деталі

image1Навчально-методичний тренінг «Особливості надання допомоги постраждалим від домашнього та ґендерно зумовленого насильства» пройшов 12-13 березня в Херсоні і зібрав у конференц-залі готелю «Фрегат» фахівців системи БПД не тільки з Херсонської області, але і з Одеси, Миколаєва та Вінниччини.

Тренери громадської організації «Ла Страда – Україна» Альона Кривуляк та Людмила Кормош, проводячи захід, ставили собі за мету не тільки сформувати розуміння

Детальніше: Фахівці безоплатної правової допомоги вчились ідентифікувати та виявляти потреби постраждалих від домашнього та ґендерно зумовленого насильства

Захист прав виборців

Деталі

image1Президентські вибори, які чекають на нас зовсім скоро – це питання майбутнього України, і фахівці системи БПД Херсонської області роблять все можливе, аби донести це до кожного представника громади. В рамках правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» вони проводять тематичні зустрічі, інформаційні години, лекції, під час яких розказують, як реалізувати та захистити одне із ключових прав – право обирати.

Детальніше: Захист прав виборців

Як розмитнити автомобіль з Європи?

Деталі

image1Про юридичні аспекти та реалії розмитнення автомобілів на єврономерах говорили в ефірі програми «Тема дня» на телеканалі «Скіфія».Херсон начальниця відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко та голова Херсонської обласної філії ВГО «АвтоЄвроСила» Дмитро Суворов.

Детальніше: Як розмитнити автомобіль з Європи?

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1208690
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
144
2128
144
1145476
74143
55800
1208690

Ваш IP: 172.68.65.91
Час: 2019-03-25 00:19:35
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове