Шановні мешканці Херсонської області, колеги та партнери!

Деталі

908737Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Бажаємо всім миру, щастя, здоров´я, нових досягнень

на благо рідної України!

З повагою,

колектив Регіонального центру

з надання БВПД у Херсонській області

Детальніше: Шановні мешканці Херсонської області, колеги та партнери!

Поліцейським розказали про порядок винесення термінового заборонного припису

Деталі

image1Новий навчальний рік у Херсонському відділі поліції розпочався з лекції «Повноваження органів Національної поліції України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству», яку 18 січня для особового складу прочитала начальниця відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

Правозахисниця нагадала, що 7 грудня 2017 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», і разом з присутніми детально розібрала такі поняття, як «терміновий заборонний припис» та порядок його винесення співробітниками поліції.

Детальніше: Поліцейським розказали про порядок винесення термінового заборонного припису

Клієнтці Каховського місцевого центру зменшили суму кредитної заборгованості

Деталі

image1До Каховського місцевого центру з надання БВПД звернулась пані К. з проханням представляти її інтереси в суді як відповідачки у справі за позовом АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Суть справи полягала в наступному: у 2011 році між ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та пані К. був укладений кредитний договір, згідно з яким позичальниця отримала кредит у розмірі 3300,00 грн. у вигляді встановленого кредитного ліміту на картковий рахунок зі сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 20,4% річних. Термін дії кредитного ліміту збігається з терміном дії кредитної картки.

Детальніше: Клієнтці Каховського місцевого центру зменшили суму кредитної заборгованості

Законодавчі нововведення: чи вплинуть вони на домашнє насильство

Деталі

image111 січня цього року набрали чинності зміни до Кримінального і Кримінального процесуального кодексів України. Як ці зміни впливатимуть на ситуацію з домашнім насильством, що таке згода на секс і чи потрібно її оформлювати письмово розбиралось Українське радіо.

Детальніше: Законодавчі нововведення: чи вплинуть вони на домашнє насильство

Успішна практика: 87-річний клієнт Каховського місцевого центру чекає реабілітації

Деталі

image1До Каховського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин К., за національністю поляк, сім´я якого постраждала від сталінського режиму і була репресована, а батька, звинувативши у контрреволюційній діяльності, розстріляли.

Детальніше: Успішна практика: 87-річний клієнт Каховського місцевого центру чекає реабілітації

Правова допомога військовослужбовцям

Деталі

image116 січня Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області відвідав начальник штабу – перший заступник начальника Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Богдан Лінчук.

В інтересах забезпечення захисту прав військовослужбовців була проведена робоча зустріч, під час якої Марина Єлисєєва, Олена Іпатенко та Богдан Лінчук обговорили спільні правопросвітницькі заходи в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та узгодили деякі положення майбутнього Меморандуму про співпрацю.

Детальніше: Правова допомога військовослужбовцям

Максим Магда: трішки лікбезу про секс і розписки

Деталі

image1Ми вже писали, що з 11 січня набули чинності зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України, які покликані частково реалізувати положення Стамбульської конвенції та стосуються захисту від сексуального та домашнього насильства. Це спричинило велику кількість міфів, зокрема щодо необхідності письмової згоди на секс.

Фахівець з правознавства Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Максим Магда спростовує ці міфи, якими «обріс» новий закон. Пост нашого колеги у ФБ не залишився непоміченим - українські інтернет-видання, у тому числі ФОРПОСТ, Радіо Свобода, ZIK, ВВС, ЕСПРЕСО опублікували роз´яснення правозахисника, з якими ми також знайомимо наших читачів.

Детальніше: Максим Магда: трішки лікбезу про секс і розписки

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1063742
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1011
2531
6726
997731
45456
46050
1063742

Ваш IP: 172.68.65.109
Час: 2019-01-23 12:05:08
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове