«Право знати»: правові поради про те, що повинен знати кожен

Деталі

PZ00На Українському радіо-Херсон вийшов перший випуск авторської програми Олени Іпатенко «Право знати».

У фокусі програми - вирішення конкретних правових проблем мешканців територіальних громад, рекомендації, поради та ґрунтовний аналіз законодавчих нововведень.

 

Детальніше: «Право знати»: правові поради про те, що повинен знати кожен

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше: Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Благодійний внесок чи хабар?

Деталі

BVH00«Темою дня» на Українському радіо.Херсон стало питання отримання благодійних внесків сільськими, селищними радами та громадськими організаціями для розвитку територіальних громад.
Ведуча програми Оксана Корінна на початку програми нагадала слухачам, що голову Музиківської ОТГ Савелія Лейбзона правоохоронні органи підозрюють у неправомірній вигоді. Так, очільника Музиківської ОТГ підчас передачі йому підприємцем банківського чеку на суму 100 000 грн. затримали правоохоронці за підозрою у отриманні хабаря.

Детальніше: Благодійний внесок чи хабар?

Традиційний щорічний Форум "ТАВРІЙСЬКИЙ ОБРІЙ"

Деталі

2505RA25 травня 2019 року Радою адвокатів Херсонської області  в Палаці молоді та студентів (м. Херсон, пл. Шевченка, 1) проводиться традиційний щорічний Форум "ТАВРІЙСЬКИЙ ОБРІЙ".
У Форумі будуть представлені досягнення та кращі адвокатські практики регіону, цікаві практичні кейси у актуальних кримінальних, цивільних, адміністративних, податкових та банківських справах сьогодення. Запрошуються адвокати, помічники адвокатів, стажисти адвокатів, студенти юридичного факультету (участь всіх зазначених осіб у Форумі безкоштовна). Адвокати отримають сертіфікат про підвищення кваліфікації.

  • Реєстрація учасників з 9-30 до 10 години.
  • Робота Форуму з 10 до 15-30 год.
  • Кава-пауза з 12-30 до 13 год

Download green

Завантажити
програму Форуму

Детальніше: Традиційний щорічний Форум "ТАВРІЙСЬКИЙ ОБРІЙ"

Олена Іпатенко прокоментувала юридичні наслідки зміни назви вулиці для її мешканців

Деталі

O 02Провулок Зрошувальний, що у Таврійському мікрорайоні міста Херсона, перейменували на честь загиблого військовослужбовця Збройних Сил України Михайла Шульца. За таке рішення проголосували депутати на позачерговій сесії Херсонської міської ради 24 квітня поточного року.  Херсонці, які проживають на вказаному провулку, занепокоєні можливою майбутньою «паперовою тяганиною» з перереєстрацією їх місця проживання, зумовленою зміною назви провулку.
Знімальна група телекомпанії «Телеканал «Скіфія».Херсон» відреагувала на проблемну ситуацію, запросивши надати коментар незалежного юриста, яким стала заступнця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

Детальніше: Олена Іпатенко прокоментувала юридичні наслідки зміни назви вулиці для її мешканців

Що змінить Кодекс України з процедур банкрутства в житті українців?

Деталі

Кодекс України з процедур банкрутства, який нещодавно підписав Президент України, буде введено в дію з 21.10.2019.
Що змінить цей нормативно-правовий акт, як вплине на життя пересічних українців Хто може стати банкрутом і за яких обставин?  Хто такі арбітражні керуючі і чим вони будуть займатися? Як фізична особа може отримати статус банкрута та як це вплине на її фінансовий стан і кредитну історію? Хто повертатиме борги банкрута, якщо його майна та грошових активів буде недостатньо?
Цим питанням була присвячена програма «Тема дня» на телеканалі «Скіфія».Херсон, гостею якої стала заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

Детальніше: Що змінить Кодекс України з процедур банкрутства в житті українців?

Завдяки сумлінній роботі адвоката дії правоохоронців при проведенні оперативної закупівлі були визнані провокацією

Деталі

AZvarychРозгляд кримінального провадження за обвинуваченням Ф. у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1, 2 ст. 307, ч. 1 ст. 315 КК України тривав більше 4 років. Особа засуджувалась, апеляція повертала справу на новий розгляд, але нарешті вступив в силу виправдувальний вирок. Чимало зусиль для цього доклав адвокат Зварич Євгеній Григорович.

Ф. обвинувачувався у трьох епізодах збуту амфетаміну. Під час останнього 22.09.2014 в ході оперативної закупки він був затриманий, в його сумці, а дещо згодом і в його квартирі на балконі були вилучені гроші та психотропна речовина. Крім того він, начебто, схиляв закупника до вживання наркотичних засобів. Сам Ф. свою вину заперечував, стверджував, що нікому заборонені засоби не продавав, гроші від закупника він отримував, але не за амфетамін. а за придбання телефону. На момент фізичного затримання сумки, в якій знайшли гроші і психотропні речовини, в Ф. не було, йому її начепили пізніше. Так само не було проблемою підкинути їх і на балкон, який не засклений і знаходиться на першому поверсі. Фактично все було спровоковано працівниками поліції.

Детальніше: Завдяки сумлінній роботі адвоката дії правоохоронців при проведенні оперативної закупівлі були визнані провокацією

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1322364
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1254
2223
12603
1254468
48160
50537
1322364

Ваш IP: 162.158.79.150
Час: 2019-05-26 13:09:54
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове