Про ефективну взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування розказали у Сумах

Деталі

З 12 по 14 вересня в рамках Угоди про співпрацю та взаємодію та на запрошення директорки Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олени Демченко, фахівці системи БПД з Ужгорода, Мукачева, Кременця, Голої Пристані та Первомайська з робочим візитом побували на Сумщині. Херсонщину представляла в.о. директора Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Ірина Кеба.

Детальніше: Про ефективну взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування розказали у Сумах

Херсон долучився до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу

Деталі

Як відомо, на початку навчального року представники органів державної влади, системи БПД, громадські активісти, лідери думок об'єдналися, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми насильства. Саме тому з 16 до 20 вересня в межах проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» триватиме Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Що таке булінг, його типові  ознаки та чим він відрізняється від банальної сварки, чи можуть постраждалі особи звернутися до установ системи БПД за допомогою і який порядок звернення неповнолітніх осіб - відповіді на ці питання отримали учні II курсу Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну.

Детальніше: Херсон долучився до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу

Фахівці Херсонщини вивчатимуть закономірності судової практики у сфері захисту прав ВПО

Деталі

Про спільну роботу, яка покращить доступ внутрішньо переміщених осіб до безоплатної правової допомоги, судові практики у сфері захисту прав ВПО та обмін досвідом говорили під час робочої зустрічі  представники ГО «Десяте квітня»: Ольга Ткаченко (керівниця проекту «Десяте квітня»), Ельвіра Зейтуллаєва (правовий аналітик)  та Анна Найдьонова (юристка громадської організації) з керівництвом  Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області – директоркою Мариною Єлисєєвою та її заступницею Оленою Іпатенко.

Детальніше: Фахівці Херсонщини вивчатимуть закономірності судової практики у сфері захисту прав ВПО

«Право знати»: що таке шлюб?

Деталі

Радіослухачі Херсонщини вже звикли, що у них є чудова нагода отримати юридичну консультацію: авторська програма Олени Іпатенко «Право знати» виходить на Українському радіо. Херсон щосуботи і допомагає вирішити правові питання, які стосуються різних галузей права.
Хто має право укладати шлюб і хто не може перебувати у шлюбі; який порядок реєстрації шлюбу та що не є підставою для виникнення прав та обов’язків подружжя -  цим на перший погляд простим питанням, пов´язаним із  сімейними правовідносинами,  був присвячений ефір. Але є багато нюансів, про які ви дізнаєтеся, лише прослухавши програму або перейшовши далі по тексту. 

Слухати Ефір від 14 вересня 2019 р.

Детальніше: «Право знати»: що таке шлюб?

День відкритих дверей пройшов у Регіональному центрі з надання БВПД

Деталі

vdr00Що таке безоплатна правова допомога; чи є щось подібне в інших країнах; якій моделі відповідає українська система БВПД, чи можуть діти  звернутися до установ системи БПД і який порядок звернення - відповіді на ці питання отримали учні 11 класу Академічного ліцею при Херсонському державному університеті, які завітали сьогодні до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області.

Детальніше: День відкритих дверей пройшов у Регіональному центрі з надання БВПД

Тематичний урок «БПД на захисті прав дитини» пройшов у Херсонській ЗОШ №50

Деталі

Що таке безоплатна правова допомога? Як держава захищає права дітей? Чи може дитина сама звернутись за отриманням правової допомоги? На цих та багато інших питаннях акцентували увагу фахівчині Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко та Лариса Аболончикова під час тематичного уроку «БПД на захисті прав дитини» в 10 класі загальноосвітньої школи №50.

Детальніше: Тематичний урок «БПД на захисті прав дитини» пройшов у Херсонській ЗОШ №50

Верхній Рогачик: п´ятикласників вчили відрізняти права від обов'язків

Деталі

Правопросвітницькі заходи, які проходять на Херсонщині, вчать дітей знати та орієнтуватися у своїх правах, відрізняти права від обов'язків та взагалі замислитися над тим, для чого існують такі поняття. Саме таку мету переслідувала заступниця начальника Верхньорогачицького бюро Олена Філімоненко, яка в межах проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» провела для учнів 5-класу загальноосвітньої школи № 2 тематичний урок.

Детальніше: Верхній Рогачик: п´ятикласників вчили відрізняти права від обов'язків

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1561684
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2035
1764
5902
1500344
36836
62473
1561684

Ваш IP: 172.69.62.143
Час: 2019-09-18 23:32:03
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове