Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Правова допомога військовослужбовцям

Деталі

image116 січня Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області відвідав начальник штабу – перший заступник начальника Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Богдан Лінчук.

В інтересах забезпечення захисту прав військовослужбовців була проведена робоча зустріч, під час якої Марина Єлисєєва, Олена Іпатенко та Богдан Лінчук обговорили спільні правопросвітницькі заходи в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та узгодили деякі положення майбутнього Меморандуму про співпрацю.

image2Сторони також обмінялися думками щодо реалізації пільг, передбачених чинним законодавством для учасників бойових дій, при оплаті комунальних послуг, вступу до вищих навчальних закладів, отриманні житла та земельних ділянок під індивідуальне будівництво тощо.

Богдан Лінчук звернув увагу на те, що найчастіше права військовослужбовців порушуються в питаннях соціального захисту, зокрема виплати грошового забезпечення та неправомірного притягнення до дисциплінарної відповідальності, що, без сумніву, буде враховано фахівцями системи БПД при плануванні подальшої роботи з вказаною цільовою аудиторією.

Окрім того, по завершенні зустрічі наш гість отримав буклети системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розроблені Міністерством юстиції України, які будуть передані військовослужбовцям та поповнять правові куточки у військових частинах області.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1259661
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
327
1233
8214
1194572
35994
89200
1259661

Ваш IP: 172.68.65.91
Час: 2019-04-20 04:04:24
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове