Антибулінгова кампанія триває

Деталі

image18 лютого в рамках співпраці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області з Центральною бібліотекою імені Лесі Українки начальниця відділу Олена Іпатенко провела для учнів 8-х класів Херсонської спеціалізованої школи №31 лекцію на тему «Булінг у шкільному середовищі».

Треба сказати, що інформаційна кампанія «СтопБулінг», яка триває в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», з прийняттям Закону з протидії булінгу посилилась, про що свідчать чисельні запрошення від керівників навчальних закладів Херсона.

В ході лекції Олена Іпатенко не тільки ознайомила учнівську аудиторію з основними ознаками, причинами та наслідками цькування, але приділила увагу кібербулінгу та коректній і безпечній поведінці підлітків у мережі Інтернет.

image2Старшокласники довідалися, що найпоширенішими типами кібербулінгу є використання особистої інформації, анонімні погрози, переслідування, тролінг (розміщення провокаційних повідомлень з метою викликати конфлікт), наклепи, хепіслепінг (відеоролики із записами реальних сцен насильства тощо).

Підліткам цікаво було дізнатись, до яких наслідків може призвести цькування в соцмережах, а також про юридичну відповідальність за розповсюдження відео інтимного характеру в Інтернеті.

12Діти обмінювались думками та дискутували, адже тема викликала у них інтерес. Вони з´ясували, що потрібно дотримуватися певних правил: не викачувати невідомі файли, не реєструватися на незрозумілих сайтах, не вписувати свої персональні дані і обов´язково користуватися антивірусними програмами, які застерігають від шахраїв.

Більш детально – у презентації Олени Іпатенко «Кібербулінг»

image4Зацікавили дітей також буклети системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО: «Твої права – твій надійний захист», «Зупинимо булінг разом», «Протидія домашньому насильству», які вони отримали після закінчення лекції.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107634
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
928
2069
10547
1040815
28887
60461
1107634

Ваш IP: 162.158.79.24
Час: 2019-02-16 14:08:36
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове