Моніторинговий візит до Таврійського навчально-реабілітаційного центру

Деталі

TavNRL4 квітня 2019 р. директорка Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва разом з регіональною координаторкою Уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області Оксаною Тропіною та громадським монітором Валерієм Грець в рамках реалізації національного превентивного механізму здійснили моніторинговий візит до Таврійського навчально-реабілітаційного центру.

Варто сказати, що це був повторний візит моніторингової групи до комунального закладу «Таврійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», який після реорганізації став навчально-реабілітаційним центром.

 

yelyseeva

Як зазначила Марина Єлисєєва,
в ході моніторингу було встановлено, що керівники закладу попередні рекомендації взяли до уваги, тож частково недоліки усунуто, а над рештою ще ведеться робота.
Учасники групи за результатами моніторингу дійшли висновку, що в Таврійському навчально-реабілітаційному центрі задовільні умови для проживання та навчання дітей, ведуться поточні ремонти житлових приміщень, в учбовому корпусі встановлено перегородки в санвузлах, а у спальному корпусі запланована робота щодо встановлення перегородок у період літніх канікул.
Спальні кімнати облаштовані приліжковими індивідуальними тумбочками, учні в достатній кількості забезпечені підручниками.

Але поряд з позитивними змінами монітори констатували нагальну потребу у проведенні капітального ремонту в спортивній залі та облаштуванні сучасним інвентарем спортивних майданчиків центру.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1512474
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
348
2091
14461
1442700
50099
62269
1512474

Ваш IP: 172.69.63.142
Час: 2019-08-25 03:59:03
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове