Вийшов друком буклет про медіацію у сімейних та спадкових спорах

Деталі

mediasia Page 1 200x416Інформаційний буклет, з якого можна детально дізнатися про альтернативний спосіб виходу з конфлікту, випущено в рамках проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах». 

Проект реалізується «Українською академією медіації» та правовим клубом PRAVOKATOR.Одеса у Вінницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

«До процедури медіації доцільно звертатися практично в усіх цивільних спорах, учасники яких готові докласти зусиль для мирного вирішення конфлікту, без тривалого судового розгляду. Обмеженням для проведення медіації у сімейних конфліктах є випадки домашнього насильства», – підкреслив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Практично кожне шосте звернення, з яким торік зверталися українці для отримання правової допомоги, стосувалося сімейного права. Кожне десяте звернення – з питань спадкового права.

 

Куди можна звертатися за послугою з медіації? Що ви можете отримати в результаті такого механізму врегулювання конфлікту? Як можуть бути оформлені домовленості, досягнуті за результатами медіації? Відповіді на ці та інші запитання містяться у буклеті, що надрукований накладом у 5 тисяч примірників.

Буклет поширюватиметься місцевими центрами та бюро БВПД в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Херсонській областях а також – у Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці та Сумах, де місцеві центри БВПД спеціалізуються на наданні комплексної правової допомоги в сімейних та родинних відносинах.

Завантажити електронну версію буклету

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1512471
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
345
2091
14458
1442700
50096
62269
1512471

Ваш IP: 172.69.63.16
Час: 2019-08-25 03:58:46
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове