«Право знати»: правові поради про те, що повинен знати кожен

Деталі

PZ00На Українському радіо-Херсон вийшов перший випуск авторської програми Олени Іпатенко «Право знати».

У фокусі програми - вирішення конкретних правових проблем мешканців територіальних громад, рекомендації, поради та ґрунтовний аналіз законодавчих нововведень.

 

У першому випуску програми «Право знати» заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко розказала, що таке безоплатна правова допомога, як вона представлена на Херсонщині, хто та за яких підстав може її отримати, що таке первинна і вторинна правова допомога, які категорії громадян мають право на захист адвоката, представництво в суді, складення процесуальних документів тощо.
Окрім того, правозахисниця звернула увагу й на те, що особи, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, як і особи, що підозрюються або є обвинуваченими у здійсненні злочину, також мають право на безоплатну правову допомогу та пояснила, як реалізувати це право

PZ01

Більш докладніше – у програмі «Право знати», трансляцію якої можна переглянути на сторінці «Українського радіо. Херсон» у ФБ або на YouTube за посиланнями:

Facebook Facebook             YouTube YouTube  

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1561577
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1928
1764
5795
1500344
36729
62473
1561577

Ваш IP: 172.68.65.25
Час: 2019-09-18 23:19:18
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове