Студентам розказали про безпечні умови праці

Деталі

З 20 по 24 травня на базі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області студенти II курсу Полтавського університету економіки і торгівлі – Віталій Євдокимов, Катерина Залевська, Ізабелла Ковальчук, Ірина Колодій та Катерина Курачевська проходили виробничу бакалаврську практику, упродовж якої отримали нові знання, корисний досвід і практичні навички.

 

Керівниця практики – заступниця директора Олена Іпатенко ознайомила студентів з установою та презентувала систему БПД. Майбутні юристи дізналися про місію системи БПД, її цілі та задачі.

Спікер зробила акцент на важливості правопросвітницької роботи, що сприяє донесенню до пересічних громадян інформації про унікальну можливість скористатися правом на безкоштовне отримання юридичних консультацій, а також (в разі належності до відповідних категорій осіб) на захист адвоката, представництво в суді, допомогу в оформленні процесуальних документів тощо.

SBU01
SBUP02

Майбутні правники мали змогу побачити, як працює чергова  частина центру: Олена Іпатенко розказала про порядок інформування центру, який надає допомогу у кримінальному процесі затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим до покарання, пов’язаного з позбавленням волі, а головна спеціалістка Інна Скворцова прокоментувала деякі робочі моменти та відповіла на запитання.

Варто зазначити, що в Регіональному центрі з надання БВПД для проходження практики для студентів були створені необхідні виробничі умови.  Крім того, 24 травня Олена Іпатенко провела для них заняття з охорони праці і зробила презентацію «Здорові та безпечні умови праці», в якій не тільки пояснила базові положення та нормативно-правові акти, а також розказала про покладені на роботодавця зобов´язання в галузі охорони праці та детально зупинилась на охороні праці жінок, неповнолітніх та осіб з інвалідністю. Презентацію Олени Іпатенко можна завантажити для перегляду.

SBUP04

PowerPoint


Презентація
Безпечні

умови
праці.pptx

 

SBU05

Дуже уважно та з великим інтересом майбутні юристи сприйняла інформацію про те, що відтепер правову консультацію можна отримати в онлайн режимі за допомогою інформаційно-правової бази «WikiLegalAid», яка функціонує за принципом Вікіпедії і постійно поповнюється правовими консультаціями.

«За допомогою цієї бази можна знайти не тільки вичерпну інформацію з правового питання, але й судову практику та зразки судових документів», - резюмувала Олена Вікторівна, зауваживши, що правові консультації сформовані таким чином, що відповідь буде зрозумілою і для студентів-юристів, і для пересічних громадян.

По завершені молодь поділилася враженнями, зазначивши, що їх дуже зацікавила система БПД та можливість потрапити на роботу до наших установ, а  фахівці Регіонального центру, у свою чергу, традиційно вручили буклети системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розроблені Міністерством юстиції України та Координаційним центром з надання правової допомоги.

SBUP06

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1561628
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1979
1764
5846
1500344
36780
62473
1561628

Ваш IP: 172.68.65.139
Час: 2019-09-18 23:23:48
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове