Подаруй дитині тепло свого серця!

Деталі

Напередодні Дня захисту дітей фахівці Регіонального центру з надання БВПД відвідали Херсонську гімназію імені Т.Г. Шевченка та провели для дітей, позбавлених  батьківського піклування, інтелектуальну гру «Права та обов’язки у нашому житті», конкурс «Правознавчий марафон» та запропонували розв´язати кросворд «Права дитини».

Вихованці інтернату, а це вісім чудових хлопців, під час інтелектуальної гри, яку провела заступниця директора Олена Іпатенко, дізналися, яким було ставлення до їх однолітків у різні історичні періоди, коли була прийнята Декларація прав дитини, які права та обов´язки вони мають, які країни світу підписалися під Конвенцією прав дитини.

PDT01

Слід сказати, що зустріч з правниками викликала інтерес у хлопців, вони залюбки долучилися до розмови, ставили запитання, обмінювалися думками та самі називали випадки порушення прав дитини в сучасному світі.

До всіх висвітлених питань діти виявили неабиякий інтерес, у тому числі й до конкурсу «Правознавчий марафон», який провела начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Лариса Аболончикова. Під час конкурсу діти по черзі відповідали на запитання, отримуючи за правильні відповіді бали, а потім усі разом розв´язували кросворд «Права дитини», що сприяло закріпленню знань про свої права.

Говорили і про те, як не допустити порушення своїх прав, як правильно поводитися та до кого звертатися за допомогою. Крім того, вони усвідомили, що дитиною вважається людина віком до 18 років і що за порушення законів наступає відповідальність.
До всіх висвітлених питань діти виявили неабиякий інтерес, у тому числі й до конкурсу «Правознавчий марафон», який провела начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Лариса Аболончикова.

 

Під час конкурсу діти по черзі відповідали на запитання, отримуючи за правильні відповіді бали, а потім усі разом розв´язували кросворд «Права дитини», що сприяло закріпленню знань про свої права.

Окрім того, вихованці гімназії-інтернату дізналися про систему безоплатної правової допомоги, проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», отримали буклети «Твої права – твій надійний захист», паспорта прав дитини. За активну роботу, перемогу в конкурсах діти отримали солодощі та фрукти, а наші колеги - приємні враження та можливість подарувати тепло своїх сердець.

PDT00

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1561569
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1920
1764
5787
1500344
36721
62473
1561569

Ваш IP: 162.158.79.36
Час: 2019-09-18 23:18:23
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове