«Знаю! Дію! Захищаю!»: прикордонникам Херсона розказали про актуальні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та ініціативи Уряду

Деталі

Про актуальні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!», систему БПД та можливість отримати юридичну онлайн-консультацію за допомогою інформаційно-правової бази «WikiLegalAid» розказала прикордонникам Азово-Чорноморського регіонального управління заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко під час планового заняття.

Варто сказати, що фахівці системи БПД Херсонської області в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  регулярно проводять правопросвітницькі заходи для різних цільових аудиторій, у тому числі представників громадськості, юридичних служб органів державної влади та місцевого самоврядування, і кожного разу присутні отримують нову корисну інформацію, поради, рекомендації.

 

Цього разу, наприклад, прикордонники дізнались не тільки про актуальні напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та ініціативи Уряду: «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня», «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», але й отримали реальні поради з таких питань:  як вирішити спір без звернення до суду та додаткових витрат; як отримати податкову знижку на розвиток дитини та яка сума повертається державою із сплаченого батьками податку на доходи; як отримати відшкодування витрат на няню для дитини до трьох років та інше.

  • Відповідаючи на запитання прикордонників, Олена Іпатенко презентувала інформаційно-правову базу «WikiLegalAid», за допомогою якої можна отримати правову консультацію в онлайн режимі.

    «WikiLegalAid» утворена Координаційним центром з надання правової допомоги у 2016 році, над її створенням працювало понад 600 фахівців з різних регіонів України. З грудня 2018 року платформа відкрита для широкого загалу. Даний ресурс функціонує за принципом Вікіпедії і постійно поповнюється правовими консультаціями. Наразі розміщено понад 1400 правових консультацій, - повідомила спікер та відзначила переваги ресурсу: систематизованість поданої інформації, її актуальність, вичерпність та доступність».

Як відомо, одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання безоплатної правової допомоги. «Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному», - наголошувала Олена Вікторівна, пояснюючи, які функції покладені на систему БПД, чим відрізняється первинна від вторинної правової допомоги та хто має право на вторинну правову допомогу - а це і захист, і представництво в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, і оформлення документів процесуального характеру.

Аудиторію зацікавили також буклети та плакати системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!», які допоможуть зорієнтуватись при вирішенні актуальних правових питань.

Нагадуємо, якщо у вас є запитання щодо захисту ваших прав або ви потребуєте роз´яснень чи порад юриста, телефонуйте на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:

0-800-213-103
(безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів)
або
звертайтеся безпосередньо до місцевих центрів з надання БВПД:

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1891954
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1293
2766
1293
1829764
48794
81893
1891954

Ваш IP: 172.69.63.188
Час: 2020-01-20 10:25:51
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове