Робоча зустріч з громадським омбудсменом із захисту виборчих прав

Деталі

З метою реалізації спільних ініціатив, закріплених Меморандумом про співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «Опора» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 13.02.2019 року, директорка Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва провела 18 червня робочу зустріч з громадським омбудсменом із захисту виборчих прав ВГО «Опора» В´ячеславом Гусаковим.

 

Сторони обговорили програму спільної роботи щодо просвітницьких заходів із захисту виборчих прав громадян та узгодили план спільних навчань на базі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області для співробітників місцевих центрів, бюро правової допомоги та адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Марина Єлисєєва звернула увагу на важливості подібних навчань і консолідації зусиль напередодні знакових подій: «Учасники навчань детально ознайомляться із законодавчими новелами, дізнаються про найбільш поширені порушення виборчого процесу, про правові наслідки, які настають у випадку порушення виборчих прав  тощо. Адже фахівці системи БПД повинні бути компетентними у цих питаннях, щоб вміти проконсультувати громадян, якщо будуть звернення з цих питань».

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1655645
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
950
4756
7924
1584227
66217
64580
1655645

Ваш IP: 162.158.79.72
Час: 2019-10-23 08:22:49
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове