Сніданок з поліцейськими

Деталі

Неординарна акція пройшла 4 липня в Херсоні: з нагоди четвертої річниці створення Національної поліції України представники громадськості та журналісти мали змогу за чашкою ранкової кави поставити питання поліцейським. Побував на сніданку й начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Максим Магда.

Варто сказати, що зустріч з працівниками поліції була ініційована нашими партнерами - ГО «Херсонський обласний центр «Успішна жінка» і  проходила в незвичному форматі: зала одного із херсонських кафе була поділена на чотири зони, де впродовж 10 хвилин тривали бесіди, після чого учасники мінялися місцями і розмова продовжувалась.

Гості мали змогу поставити  конкретні, часом незручні запитання керівникам відділів обласного главку поліції - Андрію Хурсі (відділ дільничних офіцерів поліції), Ірині Атаманенко (відділ комунікації), Ярославу Шаньку (відділ ювенальної превенції), а також начальнику Управління патрульної поліції у Херсонській області Костянтину Дронгалю та інспектору зі зв´язків із громадськістю Олені Вахтель.

Розмова була цікавою, живою та конструктивною, присутні отримали вичерпні відповіді, які стосувались питань діяльності підрозділів, реагування на різні злочини, взаємодії з громадськістю. До того ж їх цікавили проблеми насильства в сім’ї, насильства в освітньому середовищі, залишення місця проживання тощо. 
 
Детальніше – у сюжеті телеканалу «Херсон Плюс»: https://www.facebook.com/watch/?v=646744979177442

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1727808
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1569
2617
4186
1664334
49566
88743
1727808

Ваш IP: 162.158.79.12
Час: 2019-11-19 16:10:07
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове