Тематична зустріч

Деталі

9 липня до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області завітали наші партнери - активісти громадської організації «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю», для яких була проведена тематична зустріч на тему «Новації системи БПД» та надана інформаційна підтримка.

Обговоривши план спільних заходів щодо надання правової допомоги особам з інвалідністю, директорка Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва розказала про новації в системі БПД, насамперед, це відкриття у вільному доступі довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».
Голова громадської організації Яна Лебєдєва та член правління Михайло Лебєдєв дізналися про можливість отримати правову консультацію онлайн.

«Правові консультації сформовані таким чином, що відповідь буде зрозумілою і юристам, і пересічним громадянам. Інформація розташована так, що знайти консультації за певною тематикою буде  зручно та легко, тим більше, що база постійно оновлюється і включає не тільки законодавчі зміни, але й зміни в судовій практиці», - зауважила Марина Ігорівна та продемонструвала, як користуватися WikiLegalAid.
Враховуючи, що за два тижні відбудуться позачергові парламентські вибори, тема захисту виборчих прав представників вразливих категорій не залишилась поза увагою. Як реалізувати виборчі права особам з інвалідністю, хто може голосувати за місцем перебування і як це відбувається - теж стали предметом обговорення.
 
З огляду на це начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Лариса Аболончикова розповіла, що в Україні триває правопросвітницька кампанія «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!».  ЇЇ мета - інформування громадян щодо їх виборчих прав, виборчих процедур до, під час та після голосування, щодо особливостей участі у виборах окремих категорій осіб, у тому числі осіб, не здатних самостійно пересуватися тощо. Яна та Михайло Лебєдєви, у свою чергу, передали нам буклети «Як проголосувати виборцю з інвалідністю».
 
Окрім того, гості дізналися про можливість стати присяжними (інформаційна кампанія «Суд за участі присяжних») та як захистити права споживачів житлово-комунальних послуг (правопросвітницька кампанія «Чесна платіжка»).  
 
Лариса Аболончикова пояснила, що Уряд встановив максимально допустимі граничні тарифи на постачання тепла та гарячої води і в разі отримання нечесної платіжки у споживачів житлово-комунальних послуг є реальний шанс захистити свої права. Тим більше що правопросвітницька кампанія «Чесна платіжка» продовжиться до кінця опалювального сезону і має на меті донести необхідну інформацію до споживачів. Детальніше – у буклетах, розроблених Міністерством юстиції та Координаційним центром з надання правової допомоги:

tzi02


Підсумком зустрічі стали домовленості щодо проведення спільних заходів, серед яких лекції та правове інформування з подальшим консультуванням осіб з інвалідністю. Адже «головна наша мета - це надання якісної правової допомоги всім без виключення громадянам», – наголосила Марина Єлисєєва і передала партнерам буклети, а також посібник і довідник з охорони здоров´я жінок, видання яких здійснено за підтримки українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні".

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1727761
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1522
2617
4139
1664334
49519
88743
1727761

Ваш IP: 172.69.63.238
Час: 2019-11-19 16:06:39
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове