На Херсонщині для особового складу ДСНС провели лекцію, присвячену питанням виборчого права

Деталі

18 липня в рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!» фахівці Бериславського місцевого центру з надання БВПД та  Нововоронцовського бюро правової допомоги Катерина Кравчук і Максим Галушко відвідали Нововоронцовський районний підрозділ Головного управління ДСНС України у Херсонській області і для особового складу провели лекцію на тему: «Пам’ятка виборця».

Враховуючи, що за два дні відбудуться позачергові парламентські вибори, питання захисту виборчих прав та юридичної відповідальності за порушення виборчого законодавства мають для громадян основоположне значення. І фахівці системи БПД під час правопросвітницького заходу акцентували увагу на вирішальності та знаковості  події, яка відбудеться 21 липня.

Катерина Кравчук і Максим Галушко розповіли присутнім про законодавчу базу щодо участі громадян у виборах, проінформували про те, що забороняється робити на виборчій дільниці та навели приклади найпоширеніших порушень виборчого законодавства.
Не оминуло уваги спікерів й питання адміністративної та кримінальної  відповідальності за порушення виборчого процесу.

Працівники ДСНС активно обговорювали дану тему та ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. До того ж всім учасникам зустрічі наші колеги вручили пам´ятки та буклети системи БПД і проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1897330
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1799
2059
6669
1829764
54170
81893
1897330

Ваш IP: 172.69.63.102
Час: 2020-01-22 19:16:03
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове