Адресну правову допомогу отримала мешканка Каланчацького району Херсонської області

Деталі

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області нагадує: особи з інвалідністю, люди похилого віку або інші категорії соціально незахищених верств населення, які з об’єктивних причин не в змозі відвідати місцевий центр чи бюро правової допомоги, можуть отримати юридичну допомогу дома.

Повідомити про необхідність у правовій консультації можна не тільки по телефону, але й через родичів або знайомих. Це значно полегшить доступ людей до правової допомоги, яку фахівці системи БПД Херсонщини надають регулярно по мірі надходження звернень. 
Так, фахівчиня Каланчацького бюро правової допомоги (Голопристанський місцевий центр з надання БВПД) Світлана Коханевич відвідала пані Б., яка потребувала правової допомоги, але самостійно реалізувати своє право не могла.  
Жінку цікавило питання про зняття заборони на нерухоме майно.

apd01

Представниця системи БПД уважно вислухала та проконсультувала мешканку району, пояснила всі нюанси, а також прийняла письмове звернення для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Варто пояснити, що фахівці системи БПД, виїжджаючи до громадян, не тільки надають первинну правову допомогу, тобто консультації та роз´яснення, вони ще приймають звернення для надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка передбачає складання процесуальних документів, представництво в суді та захист. Якщо, звісно, мова йде про питання, котрі потребують свого вирішення в суді або інших державних органах і дана особа є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу. Після врегулювання всіх процедурних питань по оформленню звернення на надання БВПД місцевий центр призначає представника чи адвоката, який у подальшому буде представляти інтереси клієнта в суді або інших державних органах.

 

 Для цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги
діє единий телефонний номер

0-800-213-103
(безкоштовно в межах України).

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1897443
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1912
2059
6782
1829764
54283
81893
1897443

Ваш IP: 172.69.62.215
Час: 2020-01-22 20:28:21
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове