Про порядок отримання безкоштовних путівок на реабілітаційне лікування інформували на Херсонщині

Деталі

За правовою допомогою дуже часто звертаються громадяни після перенесених захворювань або травм, які потребують реабілітації і хочуть бути більш обізнаними в питаннях  соціального захисту, мати повну та детальну інформацію, опираючись на законодавчу базу. Насамперед таких клієнтів цікавить, хто має право на відновне лікування та який механізм направлення в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

Фахівець Нововоронцовського бюро правової допомоги Максим Галушко проінформував мешканців району і для осіб, які 22 липня звернулися до Управління соціального захисту Нововоронцовської райдержадміністрації, провів лекцію «Право на реабілітацію в санаторно-курортних закладах».
Під час лекції фахівець бюро пояснив, що право особи на реабілітацію в санаторно-курортних закладах України передбачено ст. 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Присутні дізналися, що таке медична реабілітація та для чого призначається відновне лікування; хто має право на такі послуги та який порядок отримання безкоштовних путівок на реабілітаційне лікування; які умови призначення реабілітації та в яких випадках можуть відмовити в її наданні.

Окрім того, Максим Галушко забезпечив роботу дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

За юридичною консультацією того дня звернулося три особи.

Їх цікавили питання земельного, житлового та спадкового права, на які вони отримали вичерпні відповіді.

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1897280
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1749
2059
6619
1829764
54120
81893
1897280

Ваш IP: 172.69.63.60
Час: 2020-01-22 18:41:25
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове