Про ініціативу Уряду дізнались мешканці Бериславського та Великоолександрівського районів Херсонської області

Деталі

Питання зменшення тарифів та якість отримуваних житлово-комунальних послуг турбує кожного з нас. Яким буде розмір нових тарифів на послуги з постачання тепла та гарячої води? Як домогтися чесних і справедливих тарифів? Як захистити права споживачів? Саме ці ключові питання інформаційної кампанії «Чесна платіжка» стали предметом обговорення під час семінарів, круглих столів, тематичних бесід, які протягом липня провели фахівці Бериславського місцевого центру з надання БВПД.

24 липня для відвідувачів територіального центру соціального обслуговування (ТЦСО) фахівчиня Бериславського місцевого центру з надання БВПД Оксана Єрмакова провела бесіду на тему «Захищайте свої права». Вона детально пояснила, як діяти в разі отримання нечесної платіжки та як домогтися перерахунку вартості опалення.
 
Правороз´яснювальні заходи на тему «Захист прав споживачів житлово-комунальних послуг» провела 19 та 23 липня інтегратор Бериславського місцевого центру Катерина Кравчук для працівників  Бериславського районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді та центральної районної бібліотеки.
В ході обговорення актуальних питань Катерина Кравчук повідомила про  інформаційну кампанію «Чесна платіжка», яка передбачає впровадження механізмів встановлення справедливих цін на тепло і гарячу воду. 
Присутні на заходах соціальні працівники та працівники бібліотеки дізнались про прийняту Кабінетом Міністрів постанову, яка регулює ціни на гарячу воду по всій території України, і що перерахунок вартості послуг за новими тарифами має бути здійснений  відповідними органами місцевого самоврядування до 1 вересня 2019 року.

Разом з тим фахівчиня місцевого центру запропонувала аудиторії чіткий покроковий алгоритм дій захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг у разі отримання нечесної платіжки.

Наболілим питанням було присвячене й засідання круглого столу на тему: «Зміни до законодавства про комунальні послуги», яке 12 липня провела фахівчиня Великоолександрівського бюро правової допомоги Тетяна Букач.   
Під час зустрічі з колективом центральної районної бібліотеки спеціалістка бюро проінформувала присутніх щодо рішення Уряду про встановлення максимально допустимих граничних тарифів на постачання теплової енергії та гарячої води та способах захисту своїх прав у разі отримання нечесної платіжки.

Дізнались про ініціативу Уряду й безробітні, які перебувають на обліку в  районному центрі зайнятості: 12 липня фахівчиня Бериславського місцевого центру Валентина Герасимчук провела для них семінар на тему: «Чесна платіжка».
Вона  розповіла про ініціативу Міністерства юстиції спільно із системою БПД та інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку».

У підсумку всі учасники просвітницьких заходів отримали не тільки корисну інформацію щодо ініціатив Уряду та інформаційної кампанії «Чесна платіжка», але й дізналися, як за допомогою онлайн калькулятору можна самостійно розрахувати ціну за отримані послуги на гарячу воду та тепло. Скористатися онлайн калькулятором послуг можна зайшовши на сайт Міністерства юстиції України за посиланням:  https://minjust.gov.ua/pages/calc-service

До того ж інформаційні стенди установ, які відвідали фахівці системи БПД, поповнилися друкованими матеріалами з правовими консультаціями та контактами Бериславського місцевого центру з надання БВПД, серед яких і буклет «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду», з яким ми пропонуємо ознайомитися/завантажити і нашим читачам.

 

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1897337
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1806
2059
6676
1829764
54177
81893
1897337

Ваш IP: 172.69.62.173
Час: 2020-01-22 19:21:27
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове