ПротиДІЙмо торгівлі людьми разом: інформаційно-просвітницька акція пройде завтра у Херсоні

Деталі

pd00Щороку в усьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. Не оминула ця проблема й Україну. За оціночними даними Міжнародної організації з міграції, за роки незалежності від торгівлі людьми постраждали понад 230 тисяч осіб. Українці потерпають від сучасного рабства як усередині країни, так і за кордоном, адже Україна є країною походження (звідки вивозять постраждалих від торгівлі людьми), транзиту (через Україну везуть постраждалих в інші країни) та призначення (постраждалих експлуатують в Україні).

Завантажити інформаційний буклет "ЯК ПРОТИДІЯТИ ТОРГІВЛІ  ЛЮДЬМИ Й НЕ СТАТИ  ЖЕРТВОЮ ЗЛОЧИНЦІВ" Download PDF

Генеральна Асамблея ООН у 2013 році проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
 
Якщо говорити про Україну, то із загостренням політичної та економічної ситуації у 2013–2015 рр. та розгортанням збройного конфлікту на сході, міграційні настрої українців посилилися. З кожним днем зростає кількість людей, готових прийняти ризиковані пропозиції працевлаштування за кордоном, з’являються нові шахрайські схеми.
 
З огляду на це Міністерство соцполітики у співпраці з Мін´юстом, Координаційним центром з надання правової  допомоги, іншими суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, 30 липня 2019 року проведуть загальнонаціональну інформаційну кампанію.
 
Інформаційні акції пройдуть по всій Україні. Серед основних локацій - залізничні вокзали та кінотеатри.
 
Зокрема в Херсоні заплановано провести заходи на двох локаціях:

Так, з 11:00 у приміщенні залізничного вокзалу м. Херсона проходитиме  просвітницька акція: будуть розміщені інформаційні плакати, на екранах транслюватимуться тематичні відеоролики, а активісти роздаватимуть листівки та спілкуватимуться з людьми. 
 
Одночасно працюватиме інформаційно-консультативний пункт системи БПД, під час роботи якого відбуватимуться наступні активності:

  • інформування та консультування населення щодо проблеми торгівлі людьми;
  • експрес-опитування, з метою визначення рівня обізнаності пересічних громадян про дане негативне явище.

 

О 18:00 у ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ та обговорення документальної стрічки «Жінка в полоні». 
 
Це фільм про Маріш, 52-річну жінку, яка служить одній угорській родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. З Маріш поводяться, як із твариною: вона харчується недоїдками і не має ліжка для сну. Дні й роки минають у страху, але жінка мріє повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона - не одна. Після двох років зйомок Маріш набирається духу і розповідає про свій план: «Я втечу». Фільм простежує героїчний шлях жінки назад до свободи.
 
Після завершення кінопоказу експерти Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні обговорять стрічку з глядачами, закцентувавши увагу на сучасних тенденціях та ризиках торгівлі людьми для наших співвітчизників. 
 
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до кампанії: відвідати просвітницькі заходи і дізнатися більше про небезпеки сучасного рабства. ПротиДІЙмо торгівлі людьми разом!

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1897260
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1729
2059
6599
1829764
54100
81893
1897260

Ваш IP: 172.69.63.198
Час: 2020-01-22 18:26:27
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове