Про захист прав вразливих категорій йшлося під час робочої зустрічі з представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини

Деталі

14 серпня Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області відвідали Лілія Афанасіаді (Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області) та Оксана Тропіна (координатор взаємодії з громадськістю), які зустрілись з керівництвом центру - Мариною Єлисєєвою та Оленою Іпатенко та обговорили ряд важливих питань. 

rbz01

Насамперед, це питання, з якими часто звертаються громадяни до Представництва Уповноваженого з прав людини в Херсонській області, а саме: чи порушуються права різних категорій громадян та яким чином їх поновлюють.
Питанню захисту прав вразливих категорій населення сторони також приділили увагу, як, власне, й питанням, пов´язаним з підготовкою освітніх закладів до нового навчального року та плануванню спільної роботи з учнями та студентами.
Запланована подальша робота у напрямку підвищення правової обізнаності населення області.

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1970111
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1511
2376
1511
1908623
49156
77795
1970111

Ваш IP: 172.69.63.144
Час: 2020-02-17 14:00:01
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове