Про обов´язки власників собак та відповідальність за порушення правил вигулу тварин

Деталі

Чи дотримуються власники собак правил вигулу тварин, які породи собак є потенційно небезпечними, як діяти постраждалій особі – говорили у прямому ефірі програми «Про це говорять» на Українському радіо. Херсон заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко та кінологиня Наталія Рубанова.


Обговорюючи з ведучою програми Маргаритою Лазник випадок, що днями стався у смт Білозерка, коли ротвейлер несподівано накинувся на перехожого, а потім і на свого хазяїна, гості студії проаналізували, чому виникають подібні ситуації; чи були порушені правила вигулу тварин та як убезпечити себе, якщо собака проявляє  агресію по відношенню до вас.

Окрім того, слухачі дізнались про те, який штраф заплатить власник собаки за прогулянку з нею без намордника, чи буде відшкодування збитків постраждалому і чи передбачені в Херсоні місця для вигулу собак. Йшлося і про те,  які породи собак є потенційно небезпечними і що знайти цей перелік можна в додатках до Правил утримання домашніх тварин у м. Херсон, які були затверджені Херсонською міською радою у 2015 році. 

Разом з тим, Олена Іпатенко зазначила, що відповідно до чинного в Україні законодавства собаки є об’єктом права власності і тому власники мають нести за них весь тягар відповідальності. Тобто будь-який власник собаки зобов’язаний усвідомлювати, що тварина є джерелом небезпеки, й передбачати можливість наслідків її агресивної поведінки, а утримання службових  собак або собак бійцівських порід створює підвищену небезпеку для оточуючих.

Нагадуємо, що ефір передачі можна не тільки слухати на хвилях Українського радіо. Херсон, але й дивитися на телеканалі UA:Херсон; незмінним залишається й трансляція ефіру на сторінці Українського радіо. Херсон у ФБ.

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1970242
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1642
2376
1642
1908623
49287
77795
1970242

Ваш IP: 172.69.63.102
Час: 2020-02-17 14:15:56
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове