Про захист прав затриманих осіб йшлося під час міжвідомчої робочої зустрічі

Деталі

Питанням захисту прав затриманих осіб та недопущенню їх порушення, у тому числі права на безоплатну правову допомогу, була присвячена міжвідомча робоча зустріч, учасниками якої стали Регіональний представник та координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Херсонській області Лілія Афанасіаді та Оксана Тропіна, монітор НПМ Валерій Грець, а також фахівці системи БПД – Олена Іпатенко, Лариса Аболончикова (Регіональний центр з надання БВПД) та Володимир Куценко (Херсонський  місцевий центр з надання БВПД).

pso01Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко пояснила, хто згідно з Порядком інформування Регіонального центру про випадки затримання осіб є суб´єктами подання інформації і про які види затримання слід інформувати.

Також присутні обговорили ситуацію, яка склалася на Волині: під час моніторингового візиту до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини засвідчили порушення права іноземців та осіб без громадянства, затриманих з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, на безоплатну вторинну правову допомогу.


У зв´язку з неоднозначним тлумаченням вимог законодавства у сфері надання БВПД, зокрема Порядку інформування центрів з надання БВПД про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1363 (зі змінами), в частині призначення захисника іноземцям та особам без громадянства, учасники домовились провести розширену міжвідомчу робочу зустріч, яка відбудеться 29 серпня в конференц-залі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області. 


Крім  регіональних представників Уповноваженого ВРУ з прав людини у Херсонській області та Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, на захід запрошені представники УЗПЛ, СУ та УАЗОР ГУНП, Управління патрульної поліції, ДМС, ДПСУ, а також відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратури  Херсонської області.

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1970352
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1752
2376
1752
1908623
49397
77795
1970352

Ваш IP: 162.158.79.144
Час: 2020-02-17 15:11:39
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове