Гола Пристань: фахівці місцевого центру долучилися до святкової ходи з розгортанням Державного Прапора

Деталі

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України фахівці Голопристанського місцевого центру з надання БВПД долучилися до святкової ходи з розгортанням Державного прапора та провели правопросвітницькі заходи.

 

З метою популяризації системи БПД та широкого інформування мешканців щодо діяльності Голопристанського місцевого центру та підпорядкованих йому бюро правової допомоги працівниці місцевого центру - Інна Холодняк та Вікторія Лєбєдєва - провели вуличне інформування.

Вітаючи місцевих жителів зі святами, фахівчині місцевого центру пояснювали, як функціонує системи БПД, які завдання вирішує, чим відрізняється первинна правова допомога від вторинної та  роздавали вітальні листівки з переліком послуг, які надаються, та контактами Голопристанського місцевого центру з надання БВПД.

gmcdd02 1

Окрім того, представниці системи БПД запропонували маленьким мешканцям міста і навіть дорослим цікавий захід: за допомогою аквагриму розмалювати в синьо-жовтих кольорах обличчя. Тож учасники акції із радістю сприйняли пропозицію, адже аквагрим є прекрасним доповненням до свят.  Разом з тим вони дізнались, що символізує синій та жовтий колір Державного Прапору України і як багато він значить для кожного українця.

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1998891
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
767
2290
13266
1926468
77936
77795
1998891

Ваш IP: 172.69.63.72
Час: 2020-02-29 08:03:51
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове