Гола Пристань: книжки та подарункові набори з логотипом «БВПД» отримали сьогодні першачки

Деталі

«День знань - особливе свято: завжди яскраве, емоційне та хвилююче, – наголошувала в.о. директора Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Ірина Кеба, вітаючи першачків зі святом. - Саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя». 

 

2 вересня працівники Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Ірина Кеба та Інна Холодняк привітали учнів перших класів Голопристанської загальноосвітньої школи № 4, їх батьків та вчителів зі святом, побажавши успіхів у навчальному процесі, нових досягнень і приємних вражень.  
 
Готуючись до свята, Ірина Кеба та Інна Холодняк не тільки підготували цікавий захід, але й розробили яскраву книжку «Конституція прав дитини», яку презентували дітям, вчителям та батькам.


Діти із задоволенням прийняли такий несподівано-корисний подарунок від фахівців системи БПД, запросивши наших колег на виховну годину, аби разом продовжити вивчення цікавих питань.

А щоб ще більше підняти настрій дітлахам, кожна дитина отримала від Голопристанського місцевого центру подарунковий набір з логотипом «БВПД» та контактами місцевого центру.

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1998986
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
862
2290
13361
1926468
78031
77795
1998986

Ваш IP: 162.158.79.66
Час: 2020-02-29 09:13:57
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове