Цікава подорож у Країну права

Деталі

Тематичні уроки в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» пройшли в Голій Пристані: фахівчині Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Інна Холодняк та Юлія Краснощок спільно з представниками міськрайонних відділів ДВС і ДРАЦС та районного відділу з питань пробації провели тематичні уроки для учнів 5-6 класів загальноосвітньої школи № 3.

Привітавши школярів з новим навчальним роком, Інна Холодняк побажала їм легкості у здобутті нових знань та радості від навчання.
Оголосивши тему й мету зустрічі, Інна Холодняк пояснила дітям, для чого знати про свої права.

 • «Дитя моє, права дитини
  Ти мусиш вивчити сумлінно.
  Це так потрібно, так важливо
  Напевно знати в наші дні:
  Коли з тобою справедливо
  Вчиняють, а коли і ні.
  Тож прочитай, завчи напам’ять,
  Порадь і друзям почитай.
  Хай прочитають тато й мама –
  Закони всім потрібно знать!» -  з таких слів розпочала Інна Холодняк цікаву подорож у Країну права.

Потрапивши до казкового краю, учні дізнались про права та обов`язки дитини.

Окрім того, створили суд, на якому розглянули різні  ситуації з улюбленими казковими героями, які порушували права. А щоб закріпити почуте, організатори запропонували учням зіграти у гру «Весела кулька».

По закінченню тематичного уроку працівники Голопристанського місцевого центру вручили дітям інформаційні буклети, пам`ятки та паспорти прав дитини.

 

Не менш цікавий захід пройшов і на базі Каланчацького закладу повної загальної середньої освіти №1. Фахівчиня Каланчацького бюро правової допомоги Світлана Коханевич провела для учнів 8-го класу міні-лекцію на тему «Твої права - твій захист».
Учні дізнались про права дитини в цілому та про те, як їх захистити, про напрямки та інформаційні кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Зацікавленість викликало й питання щодо реальної можливості дітей отримати нарівні з дорослими правову допомогу, звернувшись до Каланчацького бюро правової допомоги.

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1998967
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
843
2290
13342
1926468
78012
77795
1998967

Ваш IP: 173.245.54.222
Час: 2020-02-29 09:01:04
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове