Учні 8-9-их класів Херсонської гімназії ім. Т.Г. Шевченка дізнались про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

Діти, на відміну від дорослих, не в повній мірі знають, як захистити свої права. Тому тематичний урок, присвячений правам дітей, був як ніколи доречним, особливо для дітей, позбавлених батьківського піклування. 4 вересня в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 8-9-их класів Херсонської гімназії ім. Т.Г. Шевченка фахівчині Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко та Лариса Аболончикова провели цікавий правопросвітницький захід з врученням подарунків.


Разом із заступницею директора Оленою Іпатенко підлітки з´ясували, які права та обов´язки вони мають, у якому документі закріплені права дитини, коли була прийнята Декларація прав дитини, які країни світу підписалися під Конвенцією прав дитини і як Україна контролює дотримання прав дітей.

На прохання дітей Олена Вікторівна окрему увагу  приділила питанню кібербулінгу та безпечної поведінки в соцмережах, а також проблемі шахрайства в Інтернеті.

Говорили і про те, як не допустити порушення своїх прав, як правильно поводитися та до кого звертатися за допомогою.


Під час правової гри, яку провела начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Лариса Аболончикова, діти, розділившись на дві команди, по черзі відповідали на запитання, отримуючи за правильні відповіді бали, а потім взяли участь у конкурсі «Правознавчий марафон» та усі разом заповнили карту «Права дитини», що сприяло закріпленню знань про свої права. Водночас підлітки усвідомили, що за порушення законів наступає відповідальність.

До всіх висвітлених питань діти виявили неабиякий інтерес. Дізналися вони і про систему безоплатної правової допомоги, проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та отримали буклети «Твої права – твій надійний захист» і  паспорта прав дитини.

Але на цьому спілкування з вихованцями гімназії не закінчилось – для дітей, позбавлених батьківського піклування, Олена Іпатенко провела індивідуальне консультування з питань, які їх цікавили, а потім діти отримали солодощі та тематичні рюкзачки «ПРАВО З ТОБОЮ», які дуже їм сподобалися.

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2090257
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2561
3474
6035
2022956
89306
80107
2090257

Ваш IP: 172.68.65.25
Час: 2020-03-31 13:37:34
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове