Правова освіта школярів як один із векторів діяльності фахівців системи БПД

Деталі

Що таке нова українська школа? Чи продовжиться правова освіта дітей? Якою буде співпраця Регіонального центру з надання БВПД із закладами освіти – на цих питаннях була сфокусована увага заступниці директора з виховної роботи Херсонської загальноосвітньої школи № 50 Галини Миколаївни Кубах та заступниці директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олени Іпатенко.

Під час робочої зустрічі, яка пройшла в ЗОШ №50, сторони обговорили ряд важливих питань щодо організації правової освіти в школі, погодили план спільних правопросвітницьких заходів для учнів, їх батьків та педагогічного колективу.

Окрему увагу приділили обговоренню тематики виховних годин та лекцій для підлітків, серед яких профілактика булінгу; юридична відповідальність неповнолітніх; безоплатна правова допомога на захисті прав дітей; як не стати жертвою кібершахраїв; «Важниця правова»: вчимося, граючи; праця неповнолітніх тощо. 
Підводячи підсумки, Олена Іпатенко зазначила, що правова освіта та виховання учнівської молоді мають державне значення і тому повинні реалізувати освітню функцію та мати  практично-виховну спрямованість.

Довідково. Нова українська школа (НУШ) – ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати таку школу, адже там панують співпраця та взаєморозуміння.

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1630343
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
29
3955
3984
1564102
40915
64580
1630343

Ваш IP: 162.158.78.143
Час: 2019-10-15 00:18:18
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове