В Азово-Чорноморському регіональному управлінні в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» пройшло планове заняття

Деталі

Зорієнтуватись при вирішенні актуальних правових питань представникам різних цільових аудиторій Херсона допомагає просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», з яким їх знайомлять фахівці Регіонального центру з надання БВПД. Корисну інформацію, поради та рекомендації юриста отримали прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління: заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко провела для них планове заняття.

Співробітники відомства дізнались про актуальні напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та ініціативи Уряду: «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня», «Відповідальне батьківство».

Не зайвими були й поради юристки з наступних питань:  як вирішити спір без звернення до суду та додаткових витрат; як отримати податкову знижку на розвиток дитини та яка сума повертається державою із сплаченого батьками податку на доходи; як отримати відшкодування витрат на няню для дитини до трьох років та інше.

Як відомо, одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання безоплатної правової допомоги.
«Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному», - наголошувала Олена Вікторівна, пояснюючи, які функції покладені на систему БПД, чим відрізняється первинна від вторинної правової допомоги та хто має право на вторинну правову допомогу - а це і захист, і представництво в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, і оформлення документів процесуального характеру.

По закінченню всі учасники зустрічі отримали  буклети та плакати системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!», які допоможуть зорієнтуватись при вирішенні актуальних правових питань.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1987669
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2044
2244
2044
1926468
66714
77795
1987669

Ваш IP: 172.69.62.17
Час: 2020-02-24 17:17:57
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове