Мешканців Херсонщини проконсультували фахівці системи БПД

Деталі

28 вересня в торговельно-розважальному центрі «Фабрика» фахівці різних відомств за ініціативи Херсонської обласної держадміністрації  провели інформаційну акцію. Жителі  області отримали корисну інформацію щодо функціонування державних установ, можливості вирішити проблемні питання дистанційно, а також про проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Громадяни мали змогу поставити запитання фахівцям Регіонального центру та Херсонського місцевого центру з надання БВПД, ЦНАПу, Управління Державної міграційної служби, Головного управління Держгеокадастру, Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Про роботу центрів безоплатної правової допомоги та унікальну можливість захистити свої права та інтереси в суді абсолютно безкоштовно, тобто отримати вторинну правову допомогу, розповіла начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД Лариса Аболончикова.

Разом з тим вона звернула увагу, що мешканці області можуть отримати необхідну консультацію онлайн, скориставшись базою правових консультацій WikiLegalAid, або зателефонувавши до Єдиного контакт-центру системи БПД: 0 800 213 103

Відвідувачі дізнались і про актуальні напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та ініціативи Уряду: «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня», «Відповідальне батьківство».

Фахівець Херсонського місцевого центру з надання БВПД, адвокат  Володимир Куценко проконсультував жителів області і гостей міста з таких питань:

  • порядок реєстрації місця проживання новонародженої дитини переселенців з Криму;
  • як оформити аліменти і яка відповідальність наступає за їх несплату;
  • порядок в´їзду та виїзду батьків з неповнолітньою дитиною;
  • які дії колекторів вважаються незаконними, а також з питань земельного та спадкового права.

Докладніше – у сюжеті телеканалу «Скіфія». Херсон

Крім консультацій, фахівці акцентували увагу на отриманні адміністративних та правових послуг дистанційно. На це звернув увагу й очільник області Юрій Гусєв, який завітав на захід. Він вважає, що люди мають знати, як можна отримати адміністративні послуги дистанційно за допомогою діджитальних засобів зв’язку: «Це допоможе їм зрозуміти, яким чином держава сьогодні надає послуги через ЦНАПи. Це європейський підхід, бо держава має працювати на потреби людей».

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1987509
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1884
2244
1884
1926468
66554
77795
1987509

Ваш IP: 172.69.63.192
Час: 2020-02-24 16:15:27
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове