Марина Єлисєєва у складі моніторингової групи відвідала Олешківський дитячий будинок-інтернат

Деталі

В рамках реалізації національного превентивного механізму моніторингова група у складі Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в південних областях Олександра Остапенка, регіонального  координатора взаємодії з громадськістю в Херсонській області Оксани  Тропіної та громадського монітора Марини Єлисєєвої здійснили 27 вересня 2019 року моніторинговий візит до Олешківського дитячого будинку-інтернату.

Як повідомила Марина Єлисєєва, потужність будинка-інтернату розрахована на 230 ліжок, станом на 27 вересня там перебувало 100 осіб, з них 49 дітей, які потребують паліативної допомоги, 19 осіб – це підопічні віком від 18 років – молодіжне відділення.  
Територія закладу велика та чиста, облаштована альтанками, дитячими майданчиками.

Установа має облаштовані приміщення для проведення різноманітних виховних та реабілітаційних заходів: є сенсорна кімната, ігрові кімнати, кімнати для соціально-побутової реабілітації, майстерня.

Вихованці та підопічні беруть участь у різноманітних конкурсах.

Ведуться поточні ремонти житлових приміщень, у спальних корпусах прибрано, наявна достатня кількість меблів.

Медичне обслуговування дітей та харчування забезпечені на належному рівні, проводиться профілактична робота з попередження шкідливих звичок.
 
За словами моніторів, з боку керівництва та колективу докладається максимум зусиль для створення комфортних та достойних умов для підопічних.  
 
Проте існують проблеми та недоліки: порушується право на приватність - у санвузлах спальних корпусів відсутні перегородки, ліжка у спальних кімнатах стоять впритул, кількість підопічних у спальних кімнатах перевищує норми

Окрім того, моніторингова група вказала на недостатність освітлення (відповідно до норм) у спальних приміщеннях, наявність порогів, що є також недоліком у плані доступності приміщень для маломобільних груп.
 
За результатами моніторингового візиту буде підготовлений звіт, який направлять до Херсонської обласної ради.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1987652
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2027
2244
2027
1926468
66697
77795
1987652

Ваш IP: 172.68.65.25
Час: 2020-02-24 17:09:38
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове