У Херсонському державному університеті пройшли урочистості до Дня юриста

Деталі

8 жовтня у Херсонському державному університеті пройшли урочистості, присвячені Дню юриста, а також інші заходи. У професійно – орієнтаційному заході «Роботодавець - випускнику–юристу», організованому історико-юридичним факультетом вишу, участь приймала директорка Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва.

На початку заходу декан історико-юридичного факультету Херсонського державного університету Андрій Казанчан виступив з вітальним словом до гостей, викладачів  та студентів старших курсів, побажав своїм випускникам визначитись з місцем майбутньої роботи і далі розвиватися та удосконалювати свої знання і прагнення.

Захід проходив у форматі відкритого спілкування представників державних правозахисних інституцій та судів в якості роботодавців зі студентами старших курсів вишу. 

Під час заходу випускникам-юристам представники патрульної поліції, адміністративного та господарського судів, системи надання БПД, адвокатури розповіли про можливість працевлаштування після отримання освіти у згаданих установах.

Марина Єлисєєва розповіла про систему БПД, її місію, бачення та  цінності, досягнення та виклики, а також роботу регіонального і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги в нашому регіоні. Розповідаючи про першу Київську міжнародну конференцію з безоплатної правової допомоги, яка у вересні поточного року зібрала в столиці провідних експертів та представників систем БПД України, Канади, Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Нідерландів, Шотландії та Латвії, а також громадських активістів, правозахисників та міжнародних партнерів, Марина Єлисєєва привернула увагу слухачів ще тим, що доступність і якість послуг української системи надання БПД  визнано міжнародною спільнотою та громадянським суспільством.

 По завершенні професійно – орієнтаційного заходу усі бажаючі мали змогу напряму поспілкуватись із потенційними роботодавцями та отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Сподіваємось, що наші установи надання БПД також будуть поповнюватися молодими і енергійними юристами.

 

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1727811
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1572
2617
4189
1664334
49569
88743
1727811

Ваш IP: 172.69.63.110
Час: 2019-11-19 16:10:26
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове