Учасникам АТО/ООС – про їхні права

Деталі

Як скористатися безоплатною правовою допомогою, у чому цінність системи БПД, які права та пільги передбачені законодавством – розказали фахівчині  Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатнеко та Лариса Аболончикова в ході інформаційно-роз´яснювального заходу «Безоплатна правова допомога - на захисті ваших прав». На конкретних прикладах вони пояснили учасникам АТО/ООС, які перебувають на обліку в Херсонському міському центрі занятості, як захистити свої права та інтересиа.

Заступниця директора Олена Іпатенко, презентуючи систему БПД, детально зупинилась на видах правової допомоги, пояснивши, що таке первинна і вторинна правова допомога і який порядок звернення до місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Окрім того, Олена Вікторівна поінформувала присутніх щодо прав та пільг військовослужбовців, передбачених чинним законодавством.
Крім права на безоплатну вторинну правову допомогу, яка включає захист у кримінальному процесі, представництво інтересів у суді, складання процесуальних документів, захисники України мають право на безкоштовний проїзд, безоплатне отримання земельної ділянки, щорічну разову грошову допомогу, безоплатне медичне забезпечення, а також право скористатися пільгами на оплату житлово-комунальних послуг.

Дізнались учасники АТО/ООС і про загальнонаціональний проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та ініціативи Уряду: «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня», «Відповідальне батьківство», які  презентувала начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Лариса Аболончикова
Окрім того, фахівчиня запропонувала аудиторії переглянути відеоролик, створений за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», в якому батько загиблого учасника АТО ділиться своєю історією.

Якщо брати Херсонщину, то фахівчиня навела в якості прикладу успішну справу клієнта Каховського місцевого центру з надання БВПД, учасника бойових дій Віктора Володимировича Лозинського.
Переглянути відео-розповідь клієнта можна за посиланням.

Після обговорення наболілих питань і вичерпних відповідей на них юристки Олени Іпатенко, присутні отримали ще й буклети системи БПД і проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Сподіваємося, що наступна інфографіка, яку розробили фахівці Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги, допоможе зорієнтуватися при вирішенні правових питань усім нашим захисникам

 

 

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1727805
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1566
2617
4183
1664334
49563
88743
1727805

Ваш IP: 172.68.65.121
Час: 2019-11-19 16:09:50
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове