Підсумки Осінньої школи права

Деталі

11 жовтня в Херсонський державний університет підвели підсумки Осінньої школи права «Роль практичної професійної діяльності у становленні студента-юриста».
Метою Освітньої школи права було: 

  1. формування практичних навичок у студентів-юристів шляхом спілкування з практикуючими спеціалістами в сфері права, правоохоронної діяльності, міжнародних відносин, медіації, в форматі лекцій, майстер-класів, тренінгів, практичних занять, зустріче-бесід, ексурсій; 
  2. налагодження тісної співпраці з судовими, правоохоронними органами, органами юстиції, правозахисними громадськими організаціями та діячами.

За ініціативою директорки Регіонального центру з надання БВПД Марини Єлисєєвої студенти історико-юридичного факультету ХДУ та Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх с прав в м.Херсоні  пограли в правову навчально-розважальну настільну гру «ВАЖНИЦЯ», розроблену харківською громадською організацією «ЕкспертиЗА Реформ».

Переможців різноманітних вікторин та конкурсів нагородили грамотами та солодкими подарунками.

Па закінченню заходу студенти отримали сертифікати учасників, а декан історико-юридичного факультету Андрій Казанчан вручив Марині Єлисєєвій сертифікат коуча.

 

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1727813
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1574
2617
4191
1664334
49571
88743
1727813

Ваш IP: 162.158.78.11
Час: 2019-11-19 16:10:38
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове