До просвітницької акції «Хода за свободу» долучилися фахівці системи БПД

Деталі

Фахівці системи БПД взяли участь у просвітницькій акції «Хода за свободу», яка з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми пройшла у Херсоні 18 жовтня. Катерина Ананьєва (Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області) та Катерина Ворона (Херсонський місцевий центр з надання БВПД) разом з громадськими активістами, працівниками Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласної держадміністрації, патрульної поліції та відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НПУ, пройшли від Привокзальної площі до площі Свободи.

Відкриті чорні парасольки у ясний сонячний день відразу привернули увагу перехожих, які отримали багато корисної інформації про сучасне рабство. Зокрема, йшлося про трудову, сексуальну експлуатацію, втягнення у злочинну діяльність, наркотрафік, жебрацтво, торгівлю людьми та торгівлю органами.

Учасники акції пояснювали, що потрапити у тенета работорговців та  вербувальників може будь-хто незалежно від віку, статі або соціального статусу, бо для українців ця проблема є дуже актуальною: кількість виїжджаючих за кордон постійно зростає.

Зростає й кількість жертв торгівлі людьми. Більшість із них – це жертви сексуального насильства або примусової праці.

За даними ООН, майже три чверті жертв – жінки. У 60 % випадків вони піддаються сексуальній експлуатації. Чоловіки стають жертвами примусової праці.

Є й випадки, коли людей змушують жебракувати або ж взагалі «продають на органи».

Щоб не забувати про це учасники акції вручили всім бажаючим листівки з важливою інформацією та пояснили, що відкрита парасолька є символом соціального захисту, на який постраждалі особи можуть розраховувати, так само як і на правовий захист, про що повідомили представниці безоплатної правової допомоги Катерина Ананьєва та Катерина Ворона.

Організаторами заходу виступили Міжнародна організація міграції, ОБСЄ, Херсонська облдержадміністрація та громадська організація «Успішна жінка».

 

Відкриті чорні парасольки у ясний сонячний день відразу привернули увагу перехожих, які отримали багато корисної інформації про сучасне рабство. Зокрема, йшлося про трудову, сексуальну експлуатацію, втягнення у злочинну діяльність, наркотрафік, жебрацтво, торгівлю людьми та торгівлю органами.

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1727762
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1523
2617
4140
1664334
49520
88743
1727762

Ваш IP: 173.245.54.60
Час: 2019-11-19 16:06:45
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове